Pani Maria wygrała w "Milionerach". Pieniędzy prawie już nie ma

Padła główna wygrana w Milionerach. Kim jest zwyciężczyni, Maria Romanek?

W „Milionerach” padła główna wygrana.! Milion złotych wygrała Maria Romanek, emerytowana nauczycielka języka polskiego. Co wiemy o milionerce i na co przeznaczy swoją wygraną?

Padła główna wygrana w Milionerach. Kim jest zwyciężczyni, Maria Romanek?

Nowa zwyciężczyni „Milionerów” mieszka w miejscowości Bezmiechowa Dolna. Przez wiele lat uczyła języka polskiego. Teraz jest na emeryturze. Pani Maria często angażuje się w inicjatywy społeczne m.in. odnawia zabytkowe, opuszczone nagrobki na cmentarzu w Lesku.

 Na początku programu przyznała, że główna wygrana to równowartość jej emerytury z pięćdziesięciu lat. Pani Maria ma sześcioro dorosłych dzieci. Co jej pomogło wygrać milion złotych?

„Wiedzy trochę chyba było skoro odpowiedziałam. Ale fart, że miałam takie pytania, że znałam na nie odpowiedzi. Z tym za pół miliona to zaryzykowałam, więc to był totalny fart” – wyznała Maria Romanek w programie „Dzień dobry TVN”.

Okazało się, że emerytowana nauczycielka wzięła udział w teleturnieju przede wszystkim ze względu na prowadzącego, Huberta Urbańskiego! Bardzo go lubi.

„Ja nie wiem, dlaczego, ale ja go po prostu niesamowicie lubię. Nie rozmawiałam z nim prywatnie, tylko w czasie nagrania. Więc wcześniej go nie znałam, ale jakoś… Hubert, pozdrawiam – powiedziała zwyciężczyni.

Opublikowany przez Milionerzy TVN na 22 marca 2018

Na co przeznaczy wygraną?

Zwyciężczyni z “Milionerów” chce obdarować swoje dzieci prezentami. Jej pociechy, choć już są dorosłe, to bardzo wspierają mamę. Planuje też urządzić sobie kuchnię, kupić zmywarkę. Myśli również o podróżach m.in. do Gruzji i  Paryża.

– Na pewno trochę prezentów moim dzieciom zrobię, bo są wspaniałe. W ogóle uważam, że to jest moja największa wygrana – moje dzieci. Wszystkie już są dorosłe, wszystkie są po studiach. Są wspaniałe. Są cudowne. Wspierają mnie. Naprawdę każdemu bym życzyła takich dzieci, więc muszę im troszeczkę, skoro mi tak skapnęło, prezentów zrobić. Tak jak już mówiłam, zrobię sobie kuchnię – nareszcie będę mieć zmywarkę. To mi się bardzo przyda. Pojadę do Gruzji. I Ankę wczoraj zapytałam o Paryż, więc myślę, że Paryż też. Na takie przyjemności trochę sobie zostawię – zdradziła milionerka.

Opublikowany przez Milionerzy TVN na 22 marca 2018

Da potrzebującym

Maria Romanek chce też wspomóc potrzebujących. Zaapelowała również do widzów!

– Naprawdę sporą kwotę rozdam. I chciałabym tu, z tego miejsca prosić wszystkich, żeby czasami zaglądali na stronę siepomaga. Są ludzie, którzy liczą każdy grosz i jest im ciężko, ale są ludzie, który naprawdę mogliby pomóc, a tam widać, jak dużo ludzi potrzebuje pomocy. Zachęcam – powiedziała Maria Romanek.

Pani Maria będzie grać dalej dziś o 20:55. Pamiętajcie, że możecie do niej dołączyć i odpowiadać na pytania w bezpłatnej…

Opublikowany przez Milionerzy TVN na 21 marca 2018

——————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Milionerzy TVN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

795 More posts in Kobieta category
Recommended for you
Joanna Cesarz - #supermodelkaplussize
Zwyciężczyni „Supermodelka Plus Size” o depresji: Od roku jestem na psychotropach

Joanna Cesarz wygrała pierwszą polską edycję „Supermodelka Plus Size”. Jednak sława położyła się cieniem na...