Farna o macierzyństwie: „Dobra, teraz czas dla rodziny, rodzę dzieci”

Ewa Farna o macierzyństwie: „Dobra, teraz czas dla rodziny, rodzę dzieci”. Odważne wyznanie gwiazdy!

Ewa Farna pod koniec września wyszła za mąż za Martina Chobota. Para wzięła ślub w tajemnicy przed mediami. Piosenkarka zdradza teraz, czy myśli o powiększeniu rodziny oraz jak wyobraża sobie swoje macierzyństwo. Odważne słowa artystki!

Rodzina jest najważniejsza

Piosenkarka niedawno wzięła ślub ze swoim długoletnim przyjacielem oraz współpracownikiem – Martinem Chobotem. Czy małżeństwo myśli o powiększeniu rodziny? Oczywiście! Artystka zdradza, że rodzina jest dla niej priorytetem. Gwiazda chce poświęcić się dzieciom, a kariera może poczekać. Nie chce szybko wracać do pracy. Jeśli macierzyństwa nie da się pogodzić z estradą, to wymyśli coś innego.

– Będę chciała poświęcić się dzieciom, nie wracać po miesiącu do pracy, dziecko zostawiając nianiom. Rodzina to priorytet. Jeśli nie da się tego pogodzić ze śpiewaniem, będę musiała wymyślić coś innego– mówi Ewa Farna w rozmowie z „Super Expressem”.

Ewa Farna o macierzyństwie: „Dobra, teraz czas dla rodziny, rodzę dzieci”

Wokalistka wyobraża sobie, że w pewnym momencie zdecyduje, że przyszedł czas dla rodziny, na dzieci. Artystka wyznaje, że chciałaby mieć z mężem tradycyjną rodzinę. Stwierdza, że kariera nie jest dla niej tak ważna, gdyż przede wszystkim liczy się to, czy ktoś będzie na nią czekał w domu, gdy wróci z trasy.

– Wyobrażam sobie moment: „Dobra, Farna, teraz czas dla rodziny, rodzę dzieci”. Właśnie tak się stanie. Chciałabym mieć z Martinem tradycyjną rodzinę. Kariera i popularność nie są tak ważne. Ważne, żeby ktoś czekał na ciebie w domu, kiedy wracasz z trasy – tabloid cytuje gwiazdę.

Spodziewaliście się, że Ewa Farna tak poważnie podchodzi do macierzyństwa? Trzymamy kciuki, aby wszystko poszło po jej myśli!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Ewa Farna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ