Mikołaj Roznerski: Już się w życiu wyszalałem. Jakie ma plany na najbliższy czas?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zaręczeni? Tak, ale…

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska od roku tworzą szczęśliwy związek. Czy nadszedł czas na zaręczyny? Można tak powiedzieć, mężczyzna oświadczył się swojej ukochanej, a ona powiedziała tak, jednak to wszystko wydarzyło się w serialu „M jak miłość”!

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zaręczeni? Tak, ale…

Marcin grany przez Mikołaja Roznerskiego oświadczył się swojej dziewczynie Izie, w którą wciela się Adriana Kalska. Fani „M jak miłość” będą mogli obejrzeć tę romantyczną scenę 1 kwietnia.

https://www.instagram.com/p/BpTl5B_FeNE/

A w realu?

A czy w rzeczywistości możemy liczyć na tak szczęśliwy finał?

Wiele na to wskazuje, gdyż między parą wszystko dobrze się układa. Zakochani jednak dość rzadko mówią o łączącej ich relacji. Rzadko razem pozują  na ściankach, także nie zobaczymy wielu ich wspólnych zdjęć poza planem „M jak Miłość”

“Wstajemy rano, pijemy razem kawę, jedziemy do pracy i jest świetnie. Żadnego kryzysu nie ma, jesteśmy w fantastycznych nastrojach” – powiedział Mikołaj Roznerski w rozmowie z Wirtualną Polską.

Mikołaj Roznerski jest dumny, że jego ukochana, Adriana, jest tak zdolną i wrażliwą kobietą, która uczy go, by nie robić wszystkiego na pokaz. Aktor również uważa, że o charakterze mężczyzny nie świadczy jego siła fizyczna czy zarost, ale mądra kobieta u boku. To właśnie partnerki „stoją” za sukcesami mężczyzn.

„Moja kobieta jest aktorką, wystąpiła w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gramy razem w serialu M jak miłość i takie wsparcie przez mój profil, czyli ludzi, którzy nas lubią, myślę, że też jest ważne. Ale nawet w mediach społecznościowych robię tylko to, co czuję. Niczego na pokaz”- zdradził Mikołaj Roznerski w rozmowie ze „Skarbem”.

https://www.instagram.com/p/Bt0IBOeDe-z/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ