Mikołaj Roznerski o związku z Adą Kalską: Jesteśmy w fantastycznych nastrojach

Mikołaj Roznerski chciał zrezygnować z „M jak miłość”! Co się stało?

Mikołaj Roznerski ma liczne grono fanów. Jego kariera nabrała tempa w 2012 roku dzięki pracy na planie „M jak miłość”. Aktor wciela się w rolę Marcina Chodakowskiego. Jego postać jest bardzo lubiana przez widzów. Jednak okazuje się, że gwiazdor chciał „przystopować” z grą w serialu. Dlaczego? 

Mikołaj Roznerski chciał zrezygnować z „M jak miłość”! Co się stało?

Mikołaj Roznerski od 2012 roku wciela się w „M jak miłość” w postać Marcina Chodakowskiego. Obecnie jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Jednak okazuje się, że przystojnego gwiazdora dopadł kryzys podczas grania w serialu.     

„(…) w pewnym momencie poczułem, że muszę przystopować, bo już mi się nudzi to, co robię” – wyznał aktor w rozmowie z „Galą”.

Nie byłem przygotowany na hejt

Aktor przyznał, że trudno było mu zmierzyć się z hejtem na swój temat. Mężczyzna stawał się coraz bardziej popularny, pojawiało się coraz więcej komentarzy na jego temat w internecie, a on nie wiedział, jak poradzić sobie z niepochlebnymi opiniami. Zdradził, że bardzo dotykały go krzywdzące słowa internautów. Jednak teraz już uodpornił się na hejt.

„Jak zacząłem grać w M jak miłość, stałem się popularny, a przez to ciekaw opinii na swój temat. Czytałem wszystko, co pojawiało się w internecie. I to był ogromny błąd. Bardzo się tym przejmowałem. Przychodziły mi do głowy  takie refleksje, że się do nieczego nie nadaję. Wiesz, ja nie byłem przygotowany na hejt. Z czasem dopiero moja skóra zrobiła się bardzo, bardzo gruba – zdradził aktor.

Serial mnie nie szufladkuje

Aktor bardzo lubi wcielać się w postać Marcina Chodakowskiego. Uwielbia też wracać na plan serialu. Mamy nadzieję, że jeszcze długo będziemy mogli go oglądać na planie popularnej „Emki”.

„Granie w M jak miłość w niczym mi nie przeszkadza. Nie szufladkuje mnie w żaden sposób. Uwielbiam wracać ma plan. Bardzo też szanuję Tadeusza Lampkę – on ma dryg do tego, co robi, i wkłada w to całe serce, dopieszcza- powiedział Mikołaj Roznerski w rozmowie z „Galą”.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ