Michał Szpak za rok pojedzie na Eurowizję? Ten podpis mówi wiele

Michał Szpak za rok pojedzie na Eurowizję? Ten podpis mówi wiele!

Polska w tegorocznej Eurowizji zajęła 22. miejsce. Mimo, że polska reprezentantka Kasia Moś dobrze zaśpiewała, to nie wszyscy docenili jej występ. Czy wreszcie nam się poszczęści w międzynarodowym konkursie? Donatan jest pewny, że tak! Zobaczcie, kto jest jego faworytem!

Michał Szpak za rok pojedzie na Eurowizję? Ten podpis mówi wiele!

Polska zajęła 22. miejsce w konkursie Eurowizji 2017. Nie da się ukryć, że liczyliśmy na lepsze miejsce. Kasia Moś, polska reprezentantka, również nie kryje, że jest jej smutno z powodu zajęcia dalszej pozycji, zwłaszcza że dała z siebie wszystko i nie ma sobie nic do zarzucenia. Oglądaliście występ Polki?

Donatan znalazł „lekarstwo” na kryzys. Już wie, jak zachwycić międzynarodową publiczność. Jaki ma pomysł na występ polskiego artysty w następnym roku?

„W przyszłym roku Eurowizja jest nasza! 🙂 Damy im wszystko w jednym występie – powagę/groteskę, seksizm/tolerancję tak ażeby nie mogli się połapać o co chodzi i wtedy wygramy! 🙂 PS Zdjęcie autentyczne żaden menadżer nie ucierpiał! 😛 :)” – napisał muzyk.

Michał Szpak za rok pojedzie na Eurowizję? Ten podpis mówi wiele

Szybuj wysoko

Jednak internauci najbardziej zainteresowali się jego zdjęciem z Michałem Szpakiem. Czyżby była to zapowiedź współpracy nad występem na Eurowizję 2018?

Przypominamy, że rok temu Michał Szpak wziął udział w Eurowizji i zajął wysokie 8. miejsce. Czy już niedługo chce artysta będzie walczył o jeszcze lepsze miejsce? Mamy taką nadzieję!

Wokalista na razie w tej sprawie się nie wypowiada, ale wiemy, że mocną trzymał kciuki za Kasię Moś.

 „Kasia Moś SZYBUJ JAK NAJWYŻEJ ⚡️ Bądź muzyką a scena stanie się Twoja ❤️” –  czytamy na Facebooku artysty.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Donatan

ZOSTAW ODPOWIEDŹ