Julia Wieniawa miała wypadek na planie. Jak to komentuje? „Faceci lubią koloryzować”

Julia Wieniawa miała wypadek na planie. Jak to komentuje? „Faceci lubią koloryzować”

Julia Wieniawa kilka tygodni temu miała wypadek na planie zdjęciowym serialu „Zawsze warto”. Jej kolega, Mariusz Banaszewski, z którym gra w produkcji, przez przypadek rozciął jej ucho. Jak komentuje tę sytuację młoda aktorka?

Julia Wieniawa miała wypadek na planie. Jak to komentuje? „Faceci lubią koloryzować”

Od jesieni możemy oglądać na antenie Polsatu serial „Zawsze warto”, w którym trzy główne role grają: Katarzyna Zielińska, Weronika Rosati i Julia Wieniawa. Najmłodsza z nich miała niedawno wypadek na planie. Uczestniczył w nim aktor Mariusz Banaszewski. Co się stało?

“Zupełnie niechcący włożyłem rękę w jej duże kółko w uchu. Byłem przekonany, że to jest tylko klips, a nie duży kolczyk. No i rozerwałem jej całe ucho. To makabra! Tym bardziej, że potem trzeba było to kontynuować, więc zrobić drugą dziurkę jeszcze raz i grać dalej. Potem się ma rodzaj takiego napięcia, że ja przecież naprawdę nie chciałem” – opowiadał aktor.

Kostiumy nawaliły

Julia Wieniawa uważa, że opis kolegi po fachu jest nieco zbyt przesadzony, ale rzeczywiście ta sytuacja miała miejsce. Jednak nie zawinił Mariusz Banaszewski, a osoby zajmujące się kostiumami, gdyż nie przemyślały doboru stylizacji do granej przez aktorkę sceny.

Faceci lubią koloryzować, natomiast była taka sytuacja. Kręciliśmy jakąś trudną scenę, była jakaś druga w nocy. Pan Mariusz Bonaszewski musiał mnie gdzieś tam szarpnąć, ja tam krzyczałam i miałam, niestety… Kostiumy tutaj nawaliły. Dali mi takie duże kolczyki-koła. On, szarpiąc mnie za szyję, niestety niechcący włożył palce pomiędzy kolczyk. Później szarpnął ręką i wyrwał mi kolczyk z ucha – powiedziała Julia Wieniawa w rozmowie z Plejadą.pl.

https://www.instagram.com/p/B16tZr_gCgM/

Zawsze warto?

Bohaterki serialu „Zawsze warto” poznały się w dramatycznych okolicznościach, a ich losy nierozerwalnie się ze sobą splotły. Marta, Dorota i Ada – każda z nich jest w innej sytuacji zawodowej i rodzinnej. Nie miały ze sobą nic wspólnego, nie chciały zostać przyjaciółkami. Choć każda z nich znalazła się w trudnej sytuacji, to razem znajdują siłę, by napisać dla swojego życia inny scenariusz. Chcą się uwolnić od przeszłości, zyskać nową szansę. Uda im się?

Oglądacie serial?

https://www.instagram.com/p/B22BblIA5_S/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ