Jak Małgosia Rozenek i Radek Majda spędzą święta? Czeka ich wielka przygoda!

Małgorzata Rozenek o show „Iron Majdan”! To większy hardcore niż „Azja Express”?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wzięli udział w reality show „Iron Majdan”, który już wiosną zostanie wyemitowany na antenie stacji TVN. Para zmierzy się zmierzy się z ekstremalnymi wyzwaniami. Udział w „Azja Express” to przy tym pikuś? Prowadząca „Lekcję stylu” uchyla rąbka tajemnicy!

Małgorzata Rozenek o show „Iron Majdan”! To większy hardcore niż „Azja Express”?

Już niedługo Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana zobaczymy w nowym reality show. Program „Iron Majdan” został wyprodukowany specjalnie dla nich. Para była na Kaukazie, w Azji, Ameryce oraz Europie,  tam czekały na nich ekstremalne doświadczenia! Na szczęście udało im się wszystko razem przetrwać. Prowadząca „Lekcję stylu” zwraca uwagę, że jeszcze kilka miesięcy temu nie podejrzewałaby siebie, że podejmie takie wyzwania.

„My po prostu razem przechodzimy przez totalnie ekstremalne doświadczenia. Mówię to z całą odpowiedzialnością. Rzeczy, które tam robimy, to są rzeczy, o które nie podejrzewałabym siebie jeszcze parę miesięcy temu. Co więcej, te wyzwania są najczęściej takie, że jak na samym początku dociera do mnie skala tego, co się dzieje, to mówię od razu, że nie masz szans, ja tego nie zrobię” – powiedziała Małgorzata Rozenek w rozmowie z portalem gala.pl.

„Azja Express” przy tym to bułka z masłem?

Nie da się ukryć, że parze bardzo spodobały się wyzwania w reality show „Azja Express”. Gwiazdy nie tylko w programie zaszły daleko, ale również zdobyły dużą sympatię widzów, a ich humorystyczne dialogi stały się bardzo popularne w internecie. Gosia został bohaterką wielu memów. Dzięki reality show zerwała z wizerunkiem sztywnej prowadzącej „Perfekcyjną Panią Domu” oraz „Projekt Lady”. Gwiazda pokazała wszystkim, że nie jest idealna, a czasami ma problemy z organizacją. Teraz mówi, że „Azja Express” przy „Iron Majdan” to pestka!

-Nie chcę nikogo urazić, ale wydawało mi się, żę „Azja…” będzie największym hardcorem, który może mnie spotkać, to teraz po nagraniu 7. odcinków, wiem, że „Azja…” to był spacerek po parku- mówiła Rozenek.

—————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/m_rozenek/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ