Ile schudła Magda Gessler? Wiemy! „Znikam na wadze bez wysiłku”

Czy ktoś mógłby zastąpić Magdę Gessler w „Kuchennych rewolucjach”? Restauratorka odpowiada!

Magda Gessler jest najbardziej znaną polską restauratorką. Jej produkcja „Kuchenne rewolucje” od lat bije rekordy popularności. Czy ktoś mógłby ją zastąpić w roli gospodyni programu?

Czy ktoś mógłby zastąpić Magdę Gessler w „Kuchennych rewolucjach”? Restauratorka odpowiada!

Magda Gessler jest zdania, że nie da się jej zastąpić, gdyż program jest przede wszystkim bardzo obciążający psychicznie. Ona sama często nie może zasnąć po kilku godzinach od zakończenia pracy. 

– Nie ma, wczoraj wróciłam o 4. rano z „Kuchennych rewolucji” i do 6. nie spałam, ponieważ ludzie zgłaszają się z tak dramatycznymi problemami życia. Pan jest bardzo chory, ma zaawansowany nowotwór, a przy tym jest niezbyt sympatyczny i nie przekonuje załogi do siebie. To jest obarczająca, obciążająca gra życia. Ludzie są w ekstremalnych sytuacjach i dźwignięcie ich z tego poziomu jest dramatyczne. Nie wiadomo, co im odpowiedzieć, przy czym nie są raczej mili, pokorni – wyznaje Magda Gessler w rozmowie z “Party”. 

Kuchnia dla psychologów

Restauratorka uważa, że prowadzenie kuchni uda się, gdy nie znamy się na psychologii. Podstawą tego, żeby kuchnia się udała jest miłość do siebie samego, do gości, pasja gotowania i nieprawdopodobna ciekawość oraz wiedza.   

Edward Miszczak uważa, że Magda Gessler wszystko to zdobyła i jest niekwestionowaną królową stacji TVN, gdyż jej program nadawany jest już wiele lat, a wciąż ma liczną widownię. 

– Magda Gessler jest fenomenem. Jej »Kuchenne Rewolucje« zawsze mają swoją wierną widownię. Wiele osób mnie pyta: »Dlaczego?«. Być może własna restauracja jest marzeniem wielu Polaków. Żona chciałaby, ale mąż wie, że nie wystarczy pieniędzy i oboje widzą w tym programie to, co chcą zobaczyć. Ta sama Magda Gessler w tercecie z Anną Starmach i Michelem Moranem gra zupełnie inaczej. A proszę zobaczyć, co równocześnie stało się z Polakami…” – mówił Edward Miszczak w rozmowie z magazynem „Viva!”.

———————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...