Meghan Markle wzruszyła się podczas wywiadu. Co ją tak poruszyło?

Meghan Markle wzruszyła się podczas wywiadu. Co ją tak poruszyło?

Meghan Markle podczas ostatniego wywiadu nie mogła ukryć łez. O co zapytał się dziennikarz i dlaczego żona księcia Harry’ego tak emocjonalnie zareagowała?

Meghan Markle wzruszyła się podczas wywiadu. Co ją tak poruszyło?

Od kiedy Meghan Markle związała się z księciem Harrym media nie dają jej spokoju. W internecie pojawia się również dużo hejtu skierowanego w jej stronę. Jeszcze do niedawna mogło wydawać się, że nieżyczliwe komentarze nie mają wpływu na partnerkę księcia. Okazuje się, że jest jednak inaczej. Meghan Markle przyznała, że bardzo boli ją krytyka.

„Każda kobieta, zwłaszcza ciężarna, jest bardzo wrażliwa i podatna na krytykę. To było dla mnie bardzo trudne. A potem jak masz noworodka przy sobie… Dla kobiety jest to bardzo ciężkie. To dodatkowa rzecz, nad którą musisz panować, kiedy jesteś świeżo upieczoną mamą i mężatką. Dziękuję Ci za to pytanie. Niewiele osób o to pyta, jak ja się z tym czuję. Na zewnątrz trzymam się, ale za kulisami… to bardzo trudne do zniesienia” – wyznała poruszona Meghan Markle w rozmowie z dziennikarzem w ramach dokumentu „Harry i Meghan: Afrykańska Podróż”. 

To niszczy mnie wewnętrznie

Partnerka księcia Harry’ego chciała dostosować się do surowych reguł obowiązujących w rodzinie królewskiej. Jednak niszczyło ją to wewnętrznie. Ma również dość brytyjskich mediów, które czyhają na każdą, nawet najmniejszą, wpadkę. Tak nie da się żyć na dłuższą metę i być szczęśliwym.

Starałam się dostosować, przybrać brytyjską pozę i trzymać pozory, naprawdę się starałam. Ale myślę, że to tylko niszczy mnie wewnętrznie. Ale nigdy nie myślałam, że będzie łatwo! A jest ciężko. Nie wiem, czy ktokolwiek to rozumie. Naprawdę się tego nie spodziewałam. Kiedy poznałam Harry’ego, moi przyjaciele z USA byli tak szczęśliwi, że ja jestem szczęśliwa. A przyjaciele z Wielkiej Brytanii ostrzegali mnie – mówili, że „brytyjskie tabloidy mnie zniszczą”. Nie rozumiałam tego, byłam naiwna – powiedziała Meghan. Zobaczcie, jak bardzo wzruszyła się!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Northern Ireland Office – https://www.flickr.com/photos/niogovuk/41014635181/, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=67984235

ZOSTAW ODPOWIEDŹ