Doda nie myła włosów przez 12 dni! Zobaczcie, jak wyglądają!

Doda: Mam 35 lat. Czuje się najlepiej w swoim życiu

Doda od wielu lat króluje na polskiej scenie muzycznej. Jednak przyznaje, że dopiero teraz czuje się najlepiej w swoim życiu. Co sprawia, że jest w tak dobrej formie? Wiemy! Gwiazda uchyla rąbka tajemnicy!

Doda: Mam 35 lat. Czuje się najlepiej w swoim życiu

Doda ma 35 lat i czuje się fantastycznie. Coraz bardziej jest świadoma siebie, swoich potrzeb fizycznych i psychicznych. Dba również o samoakceptację. Chce być swoją najlepszą przyjaciółką.

„Mam 35 lat. Czuje się najlepiej w swoim życiu. Mentalnie i fizycznie jestem we wspaniałym momencie. Pełnym samoakceptacji , wolności ,spokoju ,dystansu i równowagi. Czuje swój organizm i moje potrzeby lepiej niż kiedykolwiek. Jeżeli bierzecie do serca moje słowa ,to …lubcie siebie. Bądźcie swoimi najlepszymi przyjaciółmi” – radzi Doda w rozmowie z „Party”.

https://www.instagram.com/p/B3l-nA6A-Hp/

Wszystko, co najważniejsze

Nie od dziś wiadomo, że Doda jest entuzjastką zdrowego stylu życia. Nie tylko zwraca uwagę na zdrową dietę i ćwiczenia, ale również na odpowiednią ilość snu,  nawet rozrywkę i ciszę. Wiele atrakcji jest dla ludzi, ale żeby długo i szczęśliwie żyć, nie należy decydować się na wszystko, co popadnie.

„WYBIERZCIE ZDROWY TRYB ŻYCIA! Poza zabawą …mądrze się odżywiajcie, uprawiajcie sport, pamiętajcie o regeneracji ,nie faszerujcie się chemią, nie przeginajcie z używkami,nauczcie się śmiać z własnych błędów ale wyciagajcie wnioski z porażek.Doceńcie chwile sami ze sobą w ciszy i spokoju. Skoro z domu wyrzucamy śmieci to wyrzucajmy też z głowy i z ciała.Tylko od Was zależy jak stabilnie będzie funkcjonować Wasza psychika. Wszystko jest dla ludzi ale za wszystko to przyjdzie nam spłacić kiedyś kredyt, który daje nam organizm. Po co zaciągać tak duży? Wszystko fajne, co nam daje jest za darmo??‍♀️Zwłaszcza do młodych : od tego jak prowadzicie się teraz będzie zależało jak będziecie się czuć na moje 35 „stare lata”?trust me bitches. love u‼️” – pisze Dorota Rabczewska na Instagramie.

Weźmiecie jej rady do serca?

https://www.instagram.com/p/B2_9iAKIQE1/

 —————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ