Dlaczego Doda ukrywała swój związek? Jest szczere oświadczenie gwiazdy!

Doda licytuje swoje auto! Na jaki cel przeznaczy pieniądze z aukcji?

Doda wystawiła swoje auto na licytację! Jej urodzinowy samochód już niedługo będzie miał nowego właściciela! Na co zostanie przeznaczony cały zysk? Okazuje się, że zależy to głównie od internautów!

Doda licytuje swoje auto!

Jedną z atrakcji ostatniej urodzinowej imprezy Dody był samochód Daewoo Matiz, który został wystylizowany na Cheshire Cat z powieści „Alicja w Krainie Czarów”.  Już niedługo bajkowe auto trafi na charytatywną licytację. Na co zostanie przeznaczony zysk z aukcji? Tego jeszcze nie wiemy! Ale pomóc piosenkarce w decyzji może każda z nas! Wystarczy wskazać konkretny cel w komentarzu pod postem, wygrywa wpis z największą ilością polubień.

Doda licytuje auto

Komu jest potrzebna pomoc?

W zabawie biorą już udział m.in. Dom Tymczasowy dla Szczeniaków Judyta, grupa Cztery Łapy – Żychlin, Fundacja dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi, Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie oraz wiele innych organizacji i osób prywatnych potrzebujących pomocy pieniężnej. Czyje konto zasili zysk z akcji? Dowiemy się już niedługo, a teraz pozostaje nam zgłaszać nowe kandydatury oraz głosować! Zabawa potrwa do piątku (17 marca).

Macie swoich faworytów?

„W związku z Waszymi licznymi prośbami i mailami, abym wystawiła swoje rzeczy na aukcję – postanowiłam zrobić krok dalej i przygotować dla Was coś EXTRA!

Gorąco zachęcam do zaangażowania się w aukcję charytatywną, w której będziecie mogli wylicytować moje urodzinowe auto – wystylizowane na Cheshire Cat z powieści „Alicja w Krainie Czarów” ?

Cel, na który zostanie przeznaczony cały zysk – wybieracie Wy. Wystarczy, że wskażecie cel w komentarzu pod tym postem, a wygra ten z największą liczbą like’ów. Głosowanie czas start! -głosujcie do piątku (17 marca) do godz. 12.00.

Licytacja urodzinowego samochodu ruszy w chwili, gdy wspólnie wybierzemy cel 🙂

Do dzieła! ?” – namawia Doda.

Jesteście ciekawi, do kogo ostatecznie trafi auto i za ile, ktoś wylicytuje samochód piosenkarki? Tego dowiemy się już wkrótce!

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Doda

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ