Mister Polski 2014

Maślak o szumie wokół Lewandowskich: “zazdrościć im czy współczuć?”

Urodziny małej Klary – córki Ani i Roberta Lewandowskich są obecnie jednym z najgorętszych tematów w mediach. W jednym z wywiadów o całym tym szumie wokół rodziny piłkarza, wypowiedział się niedawno Rafał Maślak. Były Mister Polski podkreślił też, że są to obecnie najgorętsze nazwiska w show biznesie. Zazdrościć im, czy współczuć?

Rafał Maślak, który w 2014 roku został Misterem Polski, w jednym z wywiadów odpowiedział na pytanie dotyczące zamętu, który spowodowały narodziny córki Lewandowskich. Wszystkie media rozpisywały się o tym, że Anna Lewandowska urodziła, a dziecko zostało nazwane “Polskim Royal Baby”.

– To są ewidentnie najgorętsze nazwiska w show biznesie. Oni nie tylko są popularni w Polsce, ale też na świecie. No i teraz pytanie, czy im zazdrościć czy też współczuć. Podoba im się to, że ludzie ich obserwują, bo dużo zdjęć zamieszczają ze swoim dzieckiem. Gdyby nie życzyli sobie tego, albo też nie lubili to by nie pokazywali dziecka w internecie. Natomiast ja uważam, że to jest bardzo fajne. Pokazują szczęście i dobre emocje. – mówił Maślak w wywiadzie dla portalu przeambitni.pl

A wy co myślicie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...