Marta Żmuda Trzebiatowska już tak nie wygląda

Czy Marta Żmuda Trzebiatowska korzysta z macierzyńskich porad Ani Lewandowskiej? Tego się nie spodziewacie!

Marta Żmuda Trzebiatowska kilka miesięcy temu została mamą – we wrześniu urodziła synka. To pierwsze dziecko gwiazdy i jej męża Kamila Kuli. Jak aktorka radzi sobie z wychowaniem pociechy? Czy korzysta z macierzyńskich rad Ani Lewandowskiej oraz Mai Bohosiewicz?

Czasami człowiek czuje się bezradny

Marta Żmuda Trzebiatowska we wrześniu urodziła dziecko. Gwiazda obecnie nie pracuje zawodowo. Teraz zajmuje się głównie macierzyństwem. W nowej roli pomaga jej odnaleźć się rodzina, a szczególnie mama i teściowa, która pracuje jako pielęgniarka na oddziale noworodków w szpitalu w Tarnowie. Kobieta bardzo chętnie pomaga swojej synowej.

„Moja mama jest pielęgniarką na oddziale noworodków w Wojewódzkim Szpitalu w Tarnowie, moim rodzinnym mieście. Ma duże doświadczenie i chętnie służy nam radą”- powiedział Kamil Kula w rozmowie z „Dobrym Tygodniem”.

Aktorka przyznaje, że czasem człowiek czuje się bezradny, ale na szczęście można liczyć na pomoc bliskich i profesjonalnych doradców.

„Czasami człowiek czuje się bezradny, ale na szczęście dzisiaj jest mnóstwo fachowych poradników, świetnych filmów, dużo wsparcia w postaci różnych doradców. Tak jak patrzę dzisiaj, a porównuję z czasami naszych mam, to widzę, że kiedyś kobiety takiego wsparcia nie miały” – mówi aktorka w rozmowie z „Party”.

Czy Marta Żmuda Trzebiatowska korzysta z macierzyńskich porad Ani Lewandowskiej?

A czy Marta Żmuda Trzebiatowska korzystała z porad Ani Lewandowskiej albo Mai Bohosiewicz? Obie gwiazdy często piszą o macierzyństwie. Aktorka mówi, że woli polegać na doświadczeniu mamy i teściowej, a także na wiedzy wyniesionej z fachowej literatury.

„Szczerze to nie, wiedza fachowa mojej mamy i teściowej wystarcza, jesteśmy na telefonie od czasu do czasu. Dużo przeczytałam książek, które były dl mnie ogromnym wsparciem i wielu ciekawych rzeczy się dowiedziałam z tej fajnej literatury. Ja jestem bardziej taka książkowa i muszę wszystko po swojemu, a do tego mam intuicję, z której też często korzystam”- szczerze wyznaje aktorka.

Życzymy wszystkiego najlepszego w wychowaniu synka!

—————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ