Ania Bardowska w zaawansowanej ciąży! Pokazała urocze zdjęcie

Ania Bardowska w zaawansowanej ciąży! Pokazała urocze zdjęcie

Ania Bardowska już niedługo powita na świecie swoją drugą pociechę. Żona rolnika już nie może doczekać się tego magicznego momentu, a na razie pokazała urocze rodzinne zdjęcie! Zobaczcie!

Ania Bardowska w zaawansowanej ciąży! Pokazała urocze zdjęcie

Ania i Grzesiek poznali się dzięki programowi „Rolnik szuka żony”. Para bardzo przypadła sobie do gustu. Już podczas emisji show spędzali ze sobą dużo czasu. Później wzięli ślub, a później urodził się im syn Jasiek.

Teraz Ania Bardowska jest w zaawansowanej ciąży. Cieszy się w swoim vlogu zdradziła, że tym razem spodziewa się córeczki.

„Nic od rana prawie nie zrobiłam, obiad naszykowałam, jakieś 2-3 prania a się czuję, jakbym przebiegła maraton. Jak my dziewczynko moja dotrwamy do listopada?” – zastanawiała się na nagraniu Ania.

Zobaczcie najnowsze zdjęcie Bardowskich. Widać, że rodzina jest bardzo szczęśliwa, a brzuszek Ani z dnia na dzień jest coraz większy!

 „Nasze szczęście, radość, oczekiwanie, odrobina strachu. Miłość ❤️” – podpisała zdjęcie żona rolnika.

Maleństwo ma się dobrze

Ania Bardowska dobrze znosi ciążę. Choć w pierwszych miesiącach gorzej się czuła, to już teraz jest znacznie lepiej. Niedawno wraz z mężem i synkiem była na wakacjach. Odpoczęła i z nowymi siłami wróciła do codzienności.

„Kochani! Dziękuję za masę pozytywnych komentarzy, wiadomości. Często pytacie jak się czuję- początki były bardzo trudne, ale już od kilku tygodni czuję się naprawdę świetnie. Maleństwo rośnie i ma się dobrze. (…) Niedzielę spędzamy bardzo leniwie (mówię o sobie- mój mąż właśnie ROBI OBIAD, co bardzo mnie dziwi i cieszy 😊 Do szczęście brakuje mi tylko zimnej lemoniady arbuzowej, ale po powrocie z wakacji, nie uzupełniliśmy jeszcze w pełni lodówki 😊. Miłego dnia!” – pisała niedawno Ania.

Całej rodzinie Bardowskich życzymy jeszcze więcej radości i miłości!

————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2242 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Edyta Herbuś przeszła metamorfozę! Pokazała zaskakujące zdjęcie
Edyta Herbuś przeszła metamorfozę! Pokazała zaskakujące zdjęcie

Edyta Herbuś zaskoczyła fanów nową stylizacją. Gwiazda pokazała najnowsze zdjęcie, na którym jest nie do...