Ania Bardowska pokazała twarz córki! „Rodzina w komplecie”

Ania Bardowska w zaawansowanej ciąży! Pokazała urocze zdjęcie

Ania Bardowska już niedługo powita na świecie swoją drugą pociechę. Żona rolnika już nie może doczekać się tego magicznego momentu, a na razie pokazała urocze rodzinne zdjęcie! Zobaczcie!

Ania Bardowska w zaawansowanej ciąży! Pokazała urocze zdjęcie

Ania i Grzesiek poznali się dzięki programowi „Rolnik szuka żony”. Para bardzo przypadła sobie do gustu. Już podczas emisji show spędzali ze sobą dużo czasu. Później wzięli ślub, a później urodził się im syn Jasiek.

Teraz Ania Bardowska jest w zaawansowanej ciąży. Cieszy się w swoim vlogu zdradziła, że tym razem spodziewa się córeczki.

„Nic od rana prawie nie zrobiłam, obiad naszykowałam, jakieś 2-3 prania a się czuję, jakbym przebiegła maraton. Jak my dziewczynko moja dotrwamy do listopada?” – zastanawiała się na nagraniu Ania.

Zobaczcie najnowsze zdjęcie Bardowskich. Widać, że rodzina jest bardzo szczęśliwa, a brzuszek Ani z dnia na dzień jest coraz większy!

 „Nasze szczęście, radość, oczekiwanie, odrobina strachu. Miłość ❤️” – podpisała zdjęcie żona rolnika.

Maleństwo ma się dobrze

Ania Bardowska dobrze znosi ciążę. Choć w pierwszych miesiącach gorzej się czuła, to już teraz jest znacznie lepiej. Niedawno wraz z mężem i synkiem była na wakacjach. Odpoczęła i z nowymi siłami wróciła do codzienności.

„Kochani! Dziękuję za masę pozytywnych komentarzy, wiadomości. Często pytacie jak się czuję- początki były bardzo trudne, ale już od kilku tygodni czuję się naprawdę świetnie. Maleństwo rośnie i ma się dobrze. (…) Niedzielę spędzamy bardzo leniwie (mówię o sobie- mój mąż właśnie ROBI OBIAD, co bardzo mnie dziwi i cieszy ? Do szczęście brakuje mi tylko zimnej lemoniady arbuzowej, ale po powrocie z wakacji, nie uzupełniliśmy jeszcze w pełni lodówki ?. Miłego dnia!” – pisała niedawno Ania.

Całej rodzinie Bardowskich życzymy jeszcze więcej radości i miłości!

————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...