Martyna Wojciechowska o niebezpiecznych sportach. Czy córka może trenować?

Martyna Wojciechowska o niebezpiecznych sportach. Czy córka może trenować?

Martyna Wojciechowska od zawsze lubi adrenalinę. Podróżniczka była już w wielu miejscach na świecie, dużo się wspina, a także lubi sporty ekstremalne. Niedawno została skoczkiem spadochronowym. Czy córka Marysia pójdzie w jej ślady i czy w ogóle Martyna Wojciechowska pozwoli jej na takie szaleństwa?

Martyna Wojciechowska o niebezpiecznych sportach. Czy córka może trenować?

Martyna Wojciechowska jest fanką sportów ekstremalnych. Lubi szybką jazdę, wspinaczkę wysokogórską, a od niedawna do jej pasji dołączyły skoki ze spadochronem.

“Tadam! Oficjalnie zostałam… SKOCZKIEM SPADOCHRONOWYM!✌

Wczoraj zdałam egzamin AFF! Skok z 4 tysięcy metrów, 1 minuta SWOBODNEGO LATANIA, czysta radość!?

Kilka lat temu zainspirowała mnie do tego Heather Swan, bohaterka programu „Kobieta na krańcu świata”. Od tamtej pory co chwila pojawiały się przeszkody na drodze do spełnienia marzenia… Dziecko, wyjazdy, kontuzje, choroby. Jak to w życiu. Ale dopięłam swego!?? – napisała niedawno Martyna Wojciechowska na Instagramie.

Nic dziwnego, że jej córka Marysia również lubi adrenalinę. Z powodzeniem daje sobie radę w tunelu aerodynamicznym. A od trzeciego roku życia wspina się po skałach. Jednak, jak pokazuje filmik, który opublikowała Martyna Wojciechowska na Instagramie, z powodzeniem można zacząć wcześniej. 

“Mówi się, że nigdy nie jest za późno, by zacząć nową pasję. Jak się okazuje, nigdy też nie jest na to za wcześnie? Spójrzcie na to maleństwo! Nie wiem jak Wy, ale ja jestem pod wrażeniem! Marysia miała trzy latka kiedy po raz pierwszy zabrałam Ją w skały, ale jak widać mogłyśmy zacząć jeszcze wcześniej?” – napisała pod video Martyna.

Jeszcze za wcześnie?

A czy dziennikarka i podróżniczka chciałaby, aby córka również zainteresowała się tak ekstremalnymi wyzwaniami jak skoki ze spadochronem? Na czym jej najbardziej zależy?

“Wspólna pasja zawsze cementuje więzi między bliskimi osobami(…) Najważniejsze jest, by Mania trenowała w bezpieczny sposób. A wiem, że to możliwe, zwłaszcza pod moim okiem i okiem trenerów, którym ufam” – mówi Martyna Wojciechowska w rozmowie z “Fleszem”. 

——————————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2380 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Singiel “bigos” – efekt współpracy schaftera z Taco Hemingwayem

Co wynikło ze współpracy dwóch mocno wyhajpowanych, polskich nawijaczy? Zupełnie niespodziewanie do streamingu wpadł wyczekiwany...