Marta Wierzbicka jeszcze bardziej schudła? Pokazała nowe zdjęcie!

Marta Wierzbicka jeszcze bardziej schudła? Pokazała nowe zdjęcie!

Marta Wierzbicka w ostatnim czasie bardzo schudła. Internauci byli  zaniepokojeni przemianą aktorki. Gwiazda pokazała najnowsze zdjęcie. Czy się odchudza? Wiemy!

Marta Wierzbicka jeszcze bardziej schudła? Pokazała nowe zdjęcie!

Marta Wierzbicka w ostatnich miesiącach przeszła wyglądową metamorfozę. Gwiazda sporo straciła na wadze, a jej zdjęcia z wakacji w kostiumie kąpielowym zaskoczyły fanów, którzy pytali się, czy gwiazda nie ma problemów ze zdrowiem. Ona wtedy stanowczo odpowiadała.

„Kiedy wrzucałam to zdjęcie nawet przez myśl mi nie przeszło, że wywoła się taka burza. Nie sądziłam, że ludzie będą tak reagować. Niestety, co przykre, nie zabrakło negatywnych komentarz wyrażonych w niemiły sposób. Mi nie przyszłoby do głowy, żeby w ogóle komentować czyjeś zdjęcia” – mówiła aktorka w rozmowie z Wirtualną Polską.

Najlepsze jedzenie

Aktorka zdradziła również, że postawiła na zdrowe odżywianie. Gwiazda unika białego cukru, konserwantów i dużo pracuje, stąd też drastyczna zmiana wagi. Teraz opublikowała najnowsze zdjęcie… ze spaghetti! Widać, że wszystko jest w normie i oby tak dalej!

https://www.instagram.com/p/B5qWeVPBfEH/

Marta Wierzbicka ponad rok temu ogłosiła, że po dwunastu latach żegna się z serialem „Na Wspólnej”. Gwiazda dorastała na oczach milionów widzów, więc wielu z nich widziało, jak się zmieniała. Po kilkunastu latach uznała, że nadszedł czas na zmiany w jej życiu. Wraz z przyjaciółką wzięła udział „Ameryka Express”. Obecnie znacznie częściej możemy ją zobaczyć w teatrze niż w telewizji. Gwiazda jest również aktywna w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie. A tam zdjęć z jedzeniem nie brakuje 😉

https://www.instagram.com/p/B32eGHEBh1W/

——————————————————————-

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ