Będzie czwarta część „Kogla Mogla”? Ilona Łepkowska uchyla rąbka tajemnicy!

Ewa Kasprzyk nie była zachwycona scenariuszem do „Kogla Mogla 3”. Co jej przeszkadzało?

Ewa Kasprzyk po raz kolejny wcieliła się w Barbarę Wolańską w komedii „Kogel Mogel”. Jednak aktorka przyznaje, że na początku nie była zachwycona scenariuszem trzeciej części produkcji. Dlaczego?

Ewa Kasprzyk nie była zachwycona scenariuszem do „Kogla Mogla 3”. Co jej przeszkadzało?

Ewa Kasprzyk miała nadzieję, że w trzeciej części komedii „Kogel Mogel” będzie więcej jej bohaterki. Jednak okazało się, że główne role przypadły komu innemu.

– Myślałam, że Wolańskiej będzie tam więcej. A jest wrzucona w historię młodego pokolenia. Pojawiam się tam trochę jak Meryl Streep w „Mamma Mia”, czyli jako duch. To na pewno nie jest film o Wolańskiej – mówiła Ewa Kasprzyk w rozmowie z party.pl.

Przypominamy, że film trafi do kin już 25 stycznia 2019 roku. Niedawno ukazała się nowa wersja piosenki „Szukaj mnie”. Jak wam się podoba?

Szukaj mnie

Czekając na premierę filmu „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” i nucąc nową wersję piosenki „Szukaj mnie” wspominamy cytaty z poprzednich dwóch części! Które lubicie najbardziej? Wpisujcie w komentarzach!

Opublikowany przez Kogel Mogel Poniedziałek, 7 stycznia 2019

Zniszczona życiem

Aktorka wcieliła się niedawno w Alicję Drewniak w filmie Patryka Vegi „Plagi Bresalu”. Mimo, że zagrała epizod, to rola bardzo przypadła jej do gustu.

– Na takie role czekałam od dawna. Mogłabym chętnie wymienić na nie niektóre moje role „kobiet luksusowych”, których zagrałam setki, albo role „dobrze wyglądających matek”. W polskim kinie jest zapotrzebowanie na taki rodzaj ról. Łatwo jest wpaść w taką pułapkę – mówiła aktorka.

A jak jej współpracowało się z Patrykiem Vegą?

– Doskonale. Większość polskich reżyserów sprawia wrażenie nadętych, zapatrzonych w siebie ludzi. Patryk tego zupełnie nie ma. Jest bezpośredni i, co najważniejsze, dobrze wie, czego chce. Kiedy przeczytałam scenariusz „Plag Breslau”, miałam ciarki. To bardzo mroczny film – wyznała gwiazda.

————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: By Ja Fryta from Strzegom – Ewa Kasprzyk 2Uploaded by Dudek1337, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=27055695

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

589 More posts in Film i Teatr category
Recommended for you
zamek ogrodzieniec
Polski zamek jako Kaer Morhen w Wiedźminie? Zdjęcia przenoszą się na Śląsk

Dotychczas zdjęcia do serialu The Witcher realizowane były Węgrzech i na hiszpańskiej wyspie La Palma....