Justyna Żak przerywa milczenie!

Po nagłym odejściu z “Big Brothera”, Justyna Żak, wypowiada się w mediach społecznościowych!

Kontrowersyjna para, która momentami “robiła program” – Justyna Żak i Paweł Grigoruk, niespodziewanie, w czwartek wieczorem, opuścili dom Wielkiego Brata, kończąc swoją przygodę z “Big Brotherem”. Warto wspomnieć, że chłopak Justyny, do domu wszedł zaledwie dwa tygodnie temu, co było wielkim szokiem dla uczestniczki. Para w czwartek poinformowała Wielkiego Brata, że rezygnuje z udziału w programie. „Nie chcę z nikim rozmawiać, nie chcę nic wyjaśniać, ja chcę po prostu do domu już” . Mówiła ze łzami w oczach tego dnia Justyna. Parze tak bardzo spieszyło im się do wyjścia, że postanowiła nie pojawiać się już w programie “Big Brother Nocą”. Jednak, kontrowersyjna Justyna zdążyła wrócić już do swoich fanów, w mediach społecznościowych.

Już w piątek mogliśmy oglądać jej relacje na InstaStories, gdzie dzieliła się swoimi przemyśleniami, co do rezygnacji z udziału w programie. „Dziwnie się czuję mówiąc to. Jak wiecie, odeszłam z „Big Brothera”, jestem z Pandusią, jestem z Pawełkiem, jestem u siebie i jestem po prostu szczęśliwa (…) Jeśli kogoś zawiodłam, że wyszłam z programu, to przykro mi. Ale ja czułam, że zostanie dłużej naprawdę będzie złą decyzją i myślę, że dobrze zrobiłam” – usłyszeliśmy.

Juszes, na swoim Instagramie podzieliła się także swoimi planami na przyszłość: „Teraz planuję cieszyć się życiem, które zostawiłam”.

Przyznała także, że: „Jeszcze na swój temat nie czytałam, nie oglądałam (…) Mam nadzieję, że mieliście do tego wszystkiego dystans, bo pamiętajcie, że to był naprawdę bardzo nietypowy program”.

Wyjaśniła także dlaczego wraz ze swoim chłopakiem, postanowili nie pojawić się w programie „Big Brother Nocą”: „Na live’ie mnie nie było, bo myślę, że wolę w innym czasie opowiedzieć o swoich odczuciach”.

Będziecie śledzić kontrowersyjną ex-uczestniczkę “Big Brothera” w mediach społecznościowych?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

364 More posts in Plotki category
Recommended for you
Gdzie Adam Zdrójkowski poznał Wiktorię Gąsiewską? To nie była „Rodzinka.pl”!
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski – czy para już nie jest razem? Wszystko na to wskazuje

Kryzys, rozstanie czy plotki? Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to młoda para w naszym polskim...