Agnieszka Woźniak-Starak Azja Express

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny wystąpią w Azja Express?

Czy Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny wystąpią w nowej edycji „Azja Express”? Myślicie, że świetnie zastąpiliby Małgosię Rozenek i Radka Majdana? Przeczytajcie, co wokalistka powiedziała na ten temat!

Agnieszka Woźniak-Starak Azja Express

Zmiany w „Azja Express”

Reality show Azja Express” okazał się wielkim sukcesem. Stacja TVN już zapowiedziała, że pojawi się kolejna edycja programu. Zdjęcia mają rozpocząć się już w maju. Tym razem uczestnicy prawdopodobnie będą podróżować po Indiach, a zamiast prowadzącej Agnieszki Woźniak-Starak zobaczymy Hannę Lis. To dobry wybór?

Kto wystąpi w nowej edycji programu?

Media spekulują, kto weźmie udział w następnej edycji programu. Małgorzata Rozenek najchętniej widziałaby Piotra Stramowskiego i Katarzynę Warnke, ponieważ są bardzo ładni. Okazuje się, że Iza Małysz wraz z mężem chciałaby wziąć udział w show.

„nas Małgosia nie pytała o udział w Asia… My tez jestesmy ladni” –  kilka dni temu napisała na Instagramie żona skoczka.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny wystąpią w Azja Express?

Jednak nie wszystkie gwiazdy chciałyby wziąć udział w programie. Marina Łuczenko-Szczęsna zdradziła dziennikarzom, że na pewno nie zobaczymy jej w takim reality show. Artystka oglądała jeden odcinek. Szczególnie zapamiętała zabawną kłótnię między Małgosią a Radkiem. Piosenkarka nie chciałaby, aby widzowie zobaczyli jej prawdziwą twarz.  

 „Absolutnie nie! To nie są moje klimaty. Widziałam program. Podoba mi się sposób bycia Małgorzaty i Radka. Oni są super śmieszni, widziałam jeden odcinek! No i się uśmiałam, mieli tą kłótnię. Raczej nie chciałabym, żeby ktoś poznał moją prawdziwą twarz, byłoby chyba dużo przekleństw” – mówi wokalistka w wywiadzie dla portalu Party.pl.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny

Jesteśmy pewni, że widzowie chętnie zobaczyliby zmagania Mariny i Wojtka w podróży po Indiach. Może artystka powinna jeszcze raz przemyśleć swoją decyzję?


Źródło zdjęć: www.instagram.com/marina_official

 

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ