Małgorzata Rozenek chwali Meghan Markle! Za co?

Małgorzata Rozenek jest na diecie doktor Dąbrowskiej! Co jej najbardziej przeszkadza?

Małgorzata Rozenek przeszła na popularną dietę doktor Dąbrowskiej. Sposób odżywiania, jaki zaproponowała lekarka od kilku lat bije rekordy popularności. Jak czuje się prezenterka na półgłodówce? Okazuje się, że Radosław Majdan też jest na diecie. Jakiej? Małgorzata Rozenek uchyla rąbka tajemnicy!

Małgorzata Rozenek jest na diecie doktor Dąbrowskiej! Co jej najbardziej przeszkadza?

Dieta warzywno-owocowa, którą opracowała doktor Ewa Dąbrowska, z racji swej bardzo niskiej kaloryczności, jest odmianą postu leczniczego. Stosuje się go jako okresową kurację opartą na warzywach niskoskrobiowych i owocach niskocukrowych. Dostarcza: enzymów, polifenoli, mikroelementów oraz witamin. Specjalistka mówi, że alkalizuje i odtruwa organizm, uzdrawia go w sposób naturalny poprzez przywrócenie równowagi przemian na poziomie genów.

Małgorzata Rozenek również zaczęła stosować dietę doktor Dąbrowskiej. Jakie ma wrażenia? Początki były bardzo trudne, nie dlatego, że odczuwała głód, ale przeszkadzało jej coś innego – nie mogła jeść ulubionych potraw. Dużo bardziej zaczęła też odczuwać zapachy.  

“Jestem ogromną zwolenniczką postu doktor Dąbrowskiej. To jest detoks ogórkowy. Pierwsze trzy dni są bardzo trudne. Chociaż muszę powiedzieć, że nie jestem głodna. To nie głód tutaj jest problemem, bo można jeść cały czas, ale tylko te rzeczy, które można. Mi trochę brakuje tych smaczków, bo jestem osobą, która kocha jeść, kocham gotować i wszystko to, co jest związane z jedzeniem. Kocham zapachy, a ten post z jakiegoś powodu nazywa się postem” – mówiła Małgorzata Rozenek w rozmowie z portalem party.pl.

Pełnia zdrowia

Okazuje się, że Radosław Majdan, partner gwiazdy, też jest na diecie. Jednak on zdecydował się na inną formę odchudzania. Co teraz je były piłkarz?

“Radosław też na tym traci, on nie jest na poście, ale jest teraz na diecie pudełkowej, 100% wegańskiej, sam chciał, bo powiedział, że jak będę na diecie, to on też się podłączy. Jest na wegańskim pakiecie „Pełnia zdrowia”, więc wspieramy się w tym. Razem raźnej” – zdradziła prezenterka.

Jednak wytrzymać na diecie wcale nie jest łatwo, wokół tyle pokus…

“Wczoraj była absurdalna sytuacja, gdy moje wczoraj dzieci chciały zjeść pierogi na obiad, więc siedzieliśmy przy wspólnym stole, przy pierogach, one pachniały obłędnie… Na tym poście wszystko pięknie pachnie, a my siedzieliśmy z naszymi smętnymi sałatami, kalarepką” – śmiała się Małgorzata Rozenek.

Byliście kiedyś na poście doktor Dąbrowskiej? Jakie macie wrażenia?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2190 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Małgorzata Socha idzie w ślady Anny Lewandowskiej – też ćwiczy z córką! Zobaczcie!
Małgorzata Socha idzie w ślady Anny Lewandowskiej – też ćwiczy z córką! Zobaczcie!

Małgorzata Socha ma trójkę dzieci, ale i ona nie zapomina o codziennej aktywności fizycznej -...