Maria Konarowska i Ludwik Borkowski

Maria Konarowska i Ludwik Borkowski mają romans? Jak jest naprawdę?

Czy Maria Konarowska i Ludwik Borkowski mają się ku sobie? Tak twierdzi Łukasz Jemioł. Nie da się ukryć, że para bardzo się zaprzyjaźniła podczas programu „Azja Express”, a wspólna podróż po Laosie sprawiała im niezwykłą przyjemność. Jak sami zainteresowani komentują plotki na temat romansu?

Maria Konarowska i Ludwik Borkowski

Co ich łączy?

Hanna Lis i Łukasz Jemioł w przedostatnim odcinku zdobyli immunitet, dlatego dalej mogli podróżować razem. Pozostałe osoby czekała niespodzianka – na jeden dzień musiały zmienić swoich partnerów. „W nagrodę” rozdzieleniem uczestników zajęła się Hanna Lis z Łukaszem Jemiołem.

Projektant uznał, że Maria Konarowska powinna podróżować z Ludwikiem Borkowskim. Dlaczego?

„Marysia i Ludwik mają się ku sobie” – powiedział projektant.

Tego zdania jest również Renata Kaczoruk, która twierdzi, że między przyjaciółką Agnieszki Włodarczyk a kolegą Michała Żurawskiego wytworzyło się wewnętrzne „przyciąganie”.

„Marysia i Ludwik to jest jakiś wewnętrzny pociąg. To są zbliżone osobowości” – powiedziała modelka.

Dobrze się dogadują

Konarowskiej i Borkowskiemu zależało, aby przyjemnie spędzić wspólną podróż. Mimo, że aktorce została przydzielona rola blokera (czyli osoby, która powinna spowalniać dotarcie pary na metę), to nie zamierzała przeszkadzać swojemu partnerowi.

„My z Ludwikiem dogadujemy się dobrze, więc nie przyszło mi do głowy, aby go blokować specjalnie. Od Agnieszki zależało, czy przejdziemy dalej” – mówiła Marysia.

Ludwik natomiast przyznał, że podczas noclegu będą czekać go niemałe pokusy…

„Jest to wyzwanie, bo Marysia jest piękną kobietą, ja jestem samotnym mężczyzną. Musimy ustalić zasady na tę noc” – żartował Ludwik.

Jak jest naprawdę?

Maria Konarowska i Ludwik Borkowski byli gośćmi programu „Dzień Dobry TVN”. Jak aktorka skomentowała plotki dotyczące ich romansu?

„To jest tak, że jak dwoje ludzi przeciwnej płci dużo ze sobą rozmawia, to otoczenie od razu rzuca, że gdzieś tam mamy się ku sobie. Myśmy się bardzo z Ludwikiem zaprzyjaźnili i bardzo się zaprzyjaźniliśmy i do dzisiaj tak jest. To było bardzo fajne, że Łukasz i Hania postanowili tak nas wszystkich sparować, żeby było nam komfortowo i to było bardzo fajne” – powiedziała Konarowska.

Źródło zdjęć: www.instagram.com/mariakonarowska

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ