Ania Lewandowska w poplamionych dresach przed telewizorem

Jak Anna Lewandowska reaguje na hejt? Ma swój sposób!

Anna Lewandowska wróciła już z wakacji we Włoszech. Trenerka obecnie przebywa w Polsce. Niedawno świętowała pierwsze urodziny swojego chrześniaka Tadka. Teraz sportsmenka pokazała zdjęcie z Mazur, a przy okazji pisze o historiach, które nie zawsze idą po jej myśli oraz radzi, jak dbać o rodzinę i przyjaciół. Warto wziąć sobie jej rady do serca!

Jak Anna Lewandowska reaguje na hejt? Ma swój sposób!

Anna Lewandowska wróciła już z wakacji w słonecznej Italii. Trenerka przebywa obecnie na Mazurach. Trenerka wraz z piłkarzem we wsi Stanclewo ma posiadłość, do której lubi wracać. W miniony weekend gwiazda świętowała pierwsze urodziny swojego chrześniaka Tadeusza. Teraz dodała zdjęcie w zwiewnej sukni, które zrobiono w pięknych zakątkach przyrody.

W najnowszym wpisie żona kapitana polskiej reprezentacji przyznaje, że nie zawsze spotyka się z życzliwymi ludźmi. Jednak nie przejmuje się tym, idzie do przodu, a skupia się również na budowaniu dobrych relacji z najbliższymi. Niestety w dzisiejszych czasach jesteśmy bardzo zabiegani: rozmowy odkładamy na później, a media społecznościowe często zastępują spotkania na żywo. Warto się też uśmiechać? To nic nie kosztuje!    

 „Czasem słońce☀️, czasem deszcz?,… ale dobra energia? wokół nas jest! ???

Spotykamy na naszej drodze mnóstwo osób, wiele różnych historii. ✨✨✨

?Ludzi dobrych i uśmiechniętych?, z którymi łączy nas dobra energia. Są nam życzliwi i wspierają w trudniejszych chwilach.

Bywają też różne historie, zarówno te pozytywne jak i te które nie zawsze idą po naszej myśli. ?

Dbajmy o osoby którymi się otaczamy, dbajmy o rodzinę❤️ i przyjaciół??, szczególnie w momentach kiedy potrzebują naszego wsparcia i POZYTYWNEJ ENERGII✨⚡️?. Zabiegani, ciągle zajęci odkładamy na wieczne „kiedyś” rozmowy z bliskimi. Klikanie „lubię to” zastępuje nam prawdziwy kontakt z wieloma osobami.

Spotykajmy się, rozmawiajmy i wymieniajmy się uśmiechami na żywo! ❤️?❤️?❤️?” – czytamy na Instagramie trenerki.

Dobre rady?

https://www.facebook.com/healthyplanbyann/photos/a.315984345187444.76335.261359397316606/1345249322260936/?type=3&theater

——————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ