Partnerka Cristiano Ronaldo pokazała urocze zdjęcie. Teraz rodzina jest w komplecie!

Partnerka Ronaldo pokazała nowe zdjęcie z córką! „Nie zamieniłabym tego na nic innego”

12 listopada na świat przyszła córeczka Cristiana Ronaldo i jego partnerki Georginy Rodriguez. Mama dziewczynki właśnie pokazała nowe zdjęcie z Alaną Martiną! Opublikowała również wzruszający wpis! Co napisała?

Alano Martino, witaj na świecie

12 listopada urodziła się córka piłkarz oraz jego partnerki. Radosną nowiną sportowiec podzielił się za fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Na świat przyszła właśnie Alana Martina! Zarówno Geo, jak i Alana czują się świetnie! I wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi” – napisał Cristiano Ronaldo na Instagramie.

Kilka dni później jego partnerka, Georgina Rodriguez, również pokazała piękne zdjęcie z córeczką. Pod fotografią napisała, że już wcześniej, będąc mamą (wychowuje dzieci piłkarza) doświadczyła wielkiego szczęścia, ale dzięki pojawieniu się Alany Martiny rodzina jest już w komplecie.

https://www.instagram.com/p/BbeylJghAsX/?hl=pl&taken-by=georginagio

„Będąc mamą i przez ten czas wychowując w domu dzieci, doświadczyłam ogromnego szczęścia, ale teraz wraz z pojawieniem się Alany Martiny jesteśmy już w komplecie, bardziej niż można to sobie wyobrazić” – napisała kobieta na Instagramie.

Partnerka Ronaldo pokazała nowe zdjęcie z córką! „Nie zamieniłabym tego na nic innego”

Georgina Rodriguez wraz z piłkarzem bardzo dziękuje Bogu za zdrowie czwórki dzieci. Mówi, że nie zamieniłaby tego na nic innego. Bardzo kocha rodziców oraz swoje pociechy.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni Bogu za zdrowie naszej maleńkiej Alany Martiny i oczywiście naszych trojga maluchów. (…). Nie zamieniłabym tego na nic innego. Kocham moich rodziców, kocham moją rodzinę” – wyznała partnerka Ronaldo.

Oby dalej wszystko układało się tak dobrze, tego życzymy całej rodzinie! 🙂

Przypominamy, że partnerka portugalskiego sportowca pochodzi z miasta Jaca, które położone jest na północnym wschodzie słonecznej Hiszpanii. Dziewczyna koncentrowała się na swojej karierze w modelingu. Pracowała dla Gucciego. Od najmłodszych lat uczyła się też tańczyć. W międzyczasie wyjechała do Londynu, aby podszkolić się z języka angielskiego. Obecnie mieszka w Madrycie. Prawdopodobnie piłkarz spotyka się z nią od połowy 2016 roku. W mediach mówi się, że piłkarz poznał piękną modelkę na jednej z imprez Dolce&Gabbana. Podobno Georginę zaakceptowali bliscy piłkarza.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/georginagio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ