Margaret chce wystąpić w szwedzkiej Eurowizji! Co na to polscy fani?

Margaret chce wystąpić w szwedzkiej Eurowizji! Co na to polscy fani?

Takiej wiadomości jeszcze nie było! Margaret planuje wystąpić na Eurowizji w 2018 roku. Jednak to nie polskie barwy chce reprezentować, a szwedzkie! Jesteście zdziwieni? Przeczytajcie, co napisała piosenkarka!

Margaret chce wystąpić w szwedzkiej Eurowizji! Co na to polscy fani?

Margaret będzie reprezentować Szwecję na Eurowizji w 2018 roku? Wiele na to wskazuje! Piosenkarka poinformowała fanów, że weźmie udział w konkursie Melodiefestivalen. Podczas rywalizacji zostanie właśnie wyłoniony artysta, który wystąpi w szwedzkich barwach na Eurowizji!

Wokalistka zgłosiła utwór “In my Cabana”. Piosenka została wybrana z ponad trzech tysięcy innych zgłoszeń. Polska artystka będzie musiała pokonać 27 innych występów. Margaret będziemy mogli zobaczyć już 10 lutego 2018 w Göteborgu. Myślcie, że ma szansę na zwycięstwo?

„Moja nowa przygoda zaczyna się właśnie teraz! Wezmę udział w kolejnej edycji najpopularniejszego szwedzkiego programu Melodiefestivalen. Jest to dla mnie ogromne wyzwanie i szansa na zaprezentowanie swojej twórczości nowej publiczności. Będziecie trzymać za mnie kciuki?” – napisała Margaret na Facebooku.

New adventure begins for me right now! I will be taking part in the upcoming edition of the most popular Swedish music…

Opublikowany przez Margaret na 28 listopada 2017

Zdania fanów są podzielone

Wielu fanów gratuluje swojej ulubienicy i bardzo jej kibicuje.

“Trzymam kciuki za ciebie Gosiu kochana trzymaj się 😘😘”,

 “Gosia 😍 Zawsze będziemy trzymać kciuki 😉Gratuluje i życzę POWODZENIA!!! 😘💞”

“Każda promocja to dobra rzecz, ale mam nadzieję, że Szwecja wykorzysta szansę, z której Polska skorzystać nie umie i wyśle Cię na Eurowizję, a Ty zwyciężysz tam bez brania jeńców. Dla zacietrzewionych pseudopatriotów dobra wiadomość: i tak cała Europa się dowie, że to Polka tak fantastycznie śpiewa. Alleluja i do przodu 🍀” – piszą internauci. 

Jednak niektórym nie podoba się, że gwiazda wystąpi w szwedzkich barwach. Dlaczego nie wybrała Polski?

“Mówiłaś ,że nie interesujesz się jak narazie tematem Eurowizji , ale widać,że zmieniłaś zdanie 😆 Szkoda tylko ,że wolisz reprezentować Szwecje niż Polske..Powodzenia”,

“Zawiodłas mnie troche, mam nadzieje ze tylko w celach promocyjnych a nie naprawdę chcesz reprezentować Szwecję po tym jak bylas stanowczo na NIE podczas wywiadach o Eurowizji. Jednak i tak trzymam kciuki!”,

“Szkoda, że nie zaznaczyłaś, że Melfest to szwedzkie preselekcje do Eurowizji. I przykro, że wolisz reprezentować inny kraj niż Polska… – napisał jeden z internautów” – pisali internauci.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/margaret_official/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...