Margaret chce wystąpić w szwedzkiej Eurowizji! Co na to polscy fani?

Margaret chce wystąpić w szwedzkiej Eurowizji! Co na to polscy fani?

Takiej wiadomości jeszcze nie było! Margaret planuje wystąpić na Eurowizji w 2018 roku. Jednak to nie polskie barwy chce reprezentować, a szwedzkie! Jesteście zdziwieni? Przeczytajcie, co napisała piosenkarka!

Margaret chce wystąpić w szwedzkiej Eurowizji! Co na to polscy fani?

Margaret będzie reprezentować Szwecję na Eurowizji w 2018 roku? Wiele na to wskazuje! Piosenkarka poinformowała fanów, że weźmie udział w konkursie Melodiefestivalen. Podczas rywalizacji zostanie właśnie wyłoniony artysta, który wystąpi w szwedzkich barwach na Eurowizji!

Wokalistka zgłosiła utwór „In my Cabana”. Piosenka została wybrana z ponad trzech tysięcy innych zgłoszeń. Polska artystka będzie musiała pokonać 27 innych występów. Margaret będziemy mogli zobaczyć już 10 lutego 2018 w Göteborgu. Myślcie, że ma szansę na zwycięstwo?

„Moja nowa przygoda zaczyna się właśnie teraz! Wezmę udział w kolejnej edycji najpopularniejszego szwedzkiego programu Melodiefestivalen. Jest to dla mnie ogromne wyzwanie i szansa na zaprezentowanie swojej twórczości nowej publiczności. Będziecie trzymać za mnie kciuki?” – napisała Margaret na Facebooku.

https://www.facebook.com/MARGARETMUSICONLINE/photos/a.420670421324825.95082.354005611324640/1598583713533484/?type=3&theater

Zdania fanów są podzielone

Wielu fanów gratuluje swojej ulubienicy i bardzo jej kibicuje.

„Trzymam kciuki za ciebie Gosiu kochana trzymaj się ??”,

 „Gosia ? Zawsze będziemy trzymać kciuki ?Gratuluje i życzę POWODZENIA!!! ??”

„Każda promocja to dobra rzecz, ale mam nadzieję, że Szwecja wykorzysta szansę, z której Polska skorzystać nie umie i wyśle Cię na Eurowizję, a Ty zwyciężysz tam bez brania jeńców. Dla zacietrzewionych pseudopatriotów dobra wiadomość: i tak cała Europa się dowie, że to Polka tak fantastycznie śpiewa. Alleluja i do przodu ?” – piszą internauci. 

Jednak niektórym nie podoba się, że gwiazda wystąpi w szwedzkich barwach. Dlaczego nie wybrała Polski?

„Mówiłaś ,że nie interesujesz się jak narazie tematem Eurowizji , ale widać,że zmieniłaś zdanie ? Szkoda tylko ,że wolisz reprezentować Szwecje niż Polske..Powodzenia”,

„Zawiodłas mnie troche, mam nadzieje ze tylko w celach promocyjnych a nie naprawdę chcesz reprezentować Szwecję po tym jak bylas stanowczo na NIE podczas wywiadach o Eurowizji. Jednak i tak trzymam kciuki!”,

„Szkoda, że nie zaznaczyłaś, że Melfest to szwedzkie preselekcje do Eurowizji. I przykro, że wolisz reprezentować inny kraj niż Polska… – napisał jeden z internautów” – pisali internauci.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/margaret_official/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ