Artur Szpilka

Artur Szpilka gra w nowym Pitbullu

Artur Szpilka zagra w nowym Pitbullu. Bokser wciela się w rolę oczywiście… pięściarza. Na razie nie są znane szczegóły, Szpilka umieścił tyko zdjęcie z planu filmowego. Tym samym sportowiec dołączył do… Dody, która również zagra w filmie.

Wiadomo już, że Patryk Vega nie będzie reżyserował kolejnej części Pitbulla. Nie udało mu się dojść do porozumienia z firmą Ent One Investment, która posiada prawa do wszystkich części Pitbulla. 

Emil Stępień, Prezes Zarządu spółki Ent One Investment wydał oświadczenie w sprawie Patryka Vegi i tym samym potwierdził udział Dody w nowym Pitbullu: ,,(…)Potwierdzam także, że Pani Dorota Rabczewska wystąpi w kolejnej części “Pitbulla”. Umowa pomiędzy Dodą a Ent One Investments dotycząca roli w tym filmie została podpisana jeszcze w ubiegłym roku i jest wiążąca.’’ Także sama zainteresowana odniosła się do tych plotek. Na swoim Facebooku wydała oświadczenie: ,,Kochani, chciałabym Wam oficjalnie potwierdzić, że zagram w kolejnej części Pitbull’a! Pojawię się gościnnie na wielkim ekranie w roli kobiety mafii,do której kontrakt podpisałam w sierpniu 2016 roku! Bardzo mi przykro że reżyser Patryk Vega nie dogadał się z produkcją finalnie.Mam jednak nadzieje ,że z nowym reżyserem złapie podobnie jak z Patrykiem super chemię .Już nie mogę się doczekać!’’-napisała. Pojawiły się też informacje, że piosenkarka w kolejnej części ma zagrać żonę gangstera pruszkowskiej mafii. Jednak ta informacja nie została jeszcze potwierdzona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

560 More posts in Film i Teatr category
Recommended for you
Tomasz Sommer
Redaktor naczelny “Najwyższego Czasu” nakręci film o Jedwabnym?

Tomasz Sommer od lat "walczy" z naukową wersją mordu w Jedwabnem. Teraz złożył dokumenty w Polskim...