Doda w najnowszym teledysku bez makijażu! Dlaczego?

Doda: „Moja cera odżyła” Jakich używa kosmetyków?

Doda na koncertach i sesjach zdjęciowych jest często bardzo mocno pomalowana, jednak od kilku lat na co dzień unika kosmetyków do makijażu. Fani komplementują cerę artystki. Gwiazda w jednym z nowych wpisów zdradziła, jak wygląda jej pielęgnacja. Czego używa Doda?

Doda: „Moja cera odżyła”. Jakich używa kosmetyków?

Doda od zawsze podkreśla, że jest zwolenniczką zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej oraz dużej ilości snu. Od kilku lat na co dzień w ogóle się nie maluje, a teraz postanowiła, że nie będzie farbować włosów.

Jak wiecie od zawsze jestem fanką zdrowego odżywiania i snu.Od kilku lat NIE MALUJE SIĘ NA CO DZIEŃ W OGÓLE. Moja cera totalnie odżyła i gdyby nie moja praca ,wyrzuciłabym z domu wszystko co nie pozwala jej oddychać. Koncerty ,eventy ,sesje zdjęciowe rządzą się jednak swoimi prawami??‍♀️jakiś czas temu postanowiłam też wrócić do swojego naturalnego blondu i nie męczyć włosów chemią.Piszcie w komentarzach jak Wam się podoba efekt końcowy.

https://www.facebook.com/officialdoda/photos/rpp.153133638065261/2033322533379686/?type=3&theater

Większość internautów komplementowała artystkę. Jedna z internautek zainteresowała się pielęgnacją, jaką stosuje Doda. Czy używa kosmetyków z górnej półki?

„Dobrze wyglądasz, ale wpływ na cerę mają też geny, kremy które używamy a ty na pewno kupujesz te tzw.z górnej półki i napewno chodzisz regularnie do kosmetyczki czy jakieś zabiegi napewno inwestujesz dużo w siebie bo jesteś osobą publiczną nie tak jak zwykły szaraczek którego często nie stać na krem za 40zl” – napisała internautka.

„Używam olejki, wit a i c” – odpowiedziała Doda.

Spodziewaliście się tego?

Doda jak Latynoska

Internauci docenili też naturalny kolor włosów Dody.

„Cudownie ❤️ tel kolorek podkreśla bardzo kolor twoich oczu ?? wyglądasz jak Latynoska ?”

„Wiadomo że ogólnie jesteś ładną kobietą ^_^ ale moim skromnym zdaniem teraz ten bardziej naturalny look dodaje elegancji, klasy!! Uważam że bardzo pozytywna zmiana!!”

„Oby twoje postanowienie wytrwało!jesteś już na takim etapie swojego życia że to Ty na ściankach powinnaś inspirować i pokazywać wszystkim nowe trendy!,Komu jak komu ale Tobie się to z pewnością uda,od Lat uważam że jesteś bardzo dziewczęca i twoja oryginalna uroda traci pod mocnym makijażem ma być lekko i dziewczęco!???” – komplementowali fani.

————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ