Małgorzata Socha: „Mój bohater” O kim tak mówi?

Małgorzata Socha reklamuje drogie kosmetyki… Fani zawiedzeni

Małgorzata Socha jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Gwiazda jednak ostatnio zaskoczyła swoich fanów. Reklamuje kosmetyki za prawie 700 złotych i to po rabacie.

Małgorzata Socha reklamuje drogie kosmetyki… Fani zawiedzeni

Małgorzata Socha to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek. Gwiazda słynie z poczucia humoru, nie angażuje się w liczne spory gwiazda i stawia przede wszystkim na naturalność. Jednak tym razem zaskoczyła wielu swoich fanów. Aktorka „Przyjaciółek” poleca zestaw kosmetyków, który przed rabatem kosztował prawie 700 złotych, a po 50% zniżce cena również dla wielu osób jest bardzo wysoka.

Choć większość kobiet zgadza się z ruchem body positive, który zakłada akceptację swojego ciała, bez względu na to, jakie ono jest, to cena za kosmetyki, którą zaproponowała aktorka we współpracy z firmą, jest nadal wysoka.

„Nurt #bodypositive jest Wam bliski? Mi tak! Akceptujmy swoje ciało i doceniajmy naturalność ??‍♀️??‍♀️??‍♀️ W lipcu body positive jest motywem @hellobody_pl ! Różowy peeling do ciała COCO GLAM jest jednym z produktów znajdujących się w największym zestawie HelloBody. Specjalnie dla Was mam kod rabatowy: ? VIVAGOSIA ? -50% na zestaw Pink Viva przez 24h” – czytamy na Instagramie aktorki.

Skusilibyście się na te kosmetyki, a może znacie inne produkty, które są tanie, a dobre?

https://www.instagram.com/p/BzsxDHHI2EC/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ