Perfumy jak magnes

Co takiego mają w sobie perfumy dla mężczyzn, że działają na kobiety jak magnez? Każda kobieta, gdy poczuje zapach unoszący się za mężczyzną, który właśnie przeszedł obok, na chwilę „odpływa”. Ta magiczna woń nut zapachowych idealnie skomponowanych i zamkniętych w cudownych flakonikach, sprawia, że perfumy działają jak afrodyzjak.

luxury.millionairematch.com

Pewien mężczyzna zapytany, czym kieruje się przy zakupie perfum, bez zastanowienia stwierdził, że po pierwsze ich zapach ma działać na kobiety. Po drugie kupując perfumy zwraca uwagę na to, czy zapach do niego pasuje: zdecydowany, ciężki i odważny bądź łagodny, subtelny i tajemniczy. Po trzecie wszyscy mają swoje ulubione marki i producentów, mężczyźni niechętnie zmieniają zdanie, aczkolwiek zmiany też są dobre. Ostatnim kryterium, ale równie istotnym, jest cena, za dobre zapachy trzeba zapłacić do kilkuset złotych, jest to przedział mniej więcej 50 – 400zł.

Niezwykłe i niepowtarzalne aromaty pobudzają zmysły wszystkich kobiet, z każdego niezbyt atrakcyjnego mężczyzny zrobią nieprzeciętnego „macho”, który w sekundę staje się obiektem pożądania. Zapach odpowiednich perfum potrafi w zadziwiający sposób wpływać na wizerunek, dodaje uroku oraz klasy.

Oto najpopularniejsze zapachy, którym nie są w stanie oprzeć się kobiety:

CHANEL, Allure Homme, 279 zł/100 ml – charakter i charyzma. Tak określają go kobiety.  Perfumy są niezwykle świeże, zmysłowe, wyrafinowane i bardzo sexy. Zapach rozkwita w momencie kontaktu ze skórą, a co najważniejsze bardzo długo się na niej utrzymuje. Niektórzy twierdzą, że żaden facet spryskany perfumami Chanel nie umknie uwadze kobiet.

HUGO BOSS, Dark Blue, ok. 150 zł/ 75 ml – ten zapach został stworzony z myślą o pewnych siebie i zdecydowanych mężczyznach. Perfumy te są wyrazem męskiej siły oraz energii.

MEXX, Waterlove Men, ok. 60 zł/30ml – Okazuje się, że kobiety uwielbiają, gdy mężczyzna pachnie świeżo. Panie zachwycają się ich cudowną, orzeźwiającą wonią. Mexx Waterlove nadają mężczyźnie charakteru i spontaniczności.

Agata Kisło

ZOSTAW ODPOWIEDŹ