Małgorzata Socha: „Mój bohater” O kim tak mówi?

Małgorzata Socha: „Mój bohater” O kim tak mówi?

Małgorzata Socha jest szczęśliwą żoną, mamą i aktorką. Gwiazda stara się spędzać jak najwięcej czasu ze swoją rodziną. Właśnie pokazała wyjątkowe zdjęcie z mężem. Zobaczcie!

Małgorzata Socha: „Mój bohater” O kim tak mówi?

Małgorzata Socha jest bardzo rodzinną osobą, jednak nie często pokazuje w mediach społecznościowych swoich najbliższych. Tym razem zrobiła wyjątek, bo i okazja jest nie byle jaka! Okazuje się, że jej mąż po raz trzeci przebiegł maraton w Nowym Jorku. Gwiazda jest dumna z ukochanego. My również gratulujemy osiągnięcia.  

„Mój bohater!!! ?? trzeci #newyorkmarathon zaliczony ? Jesteś moją motywacją! ?❤️ Zdjęcia obok – 2018 i 2017 r. Duma mnie rozpiera… ??” – napisała Małgorzata Socha na Instagramie. Gratulujemy!

„Gratulacje dla Pana Krzysztofa! ?Pelen podziw i szacunek! Wspaniale, ze jestescie tam Panstwo razem i ta wzajemna motywacja kazdego dnia! ?? Brawo! Pozdrawiamy serdecznie!”,

„Mordeczki kochane! Dzielni sportowcy z piękną perspektywą nie tylko w tle.. ❤️” – komentowali fani.

Fit mama

Jednak myli się ten, kto myśli, że tylko w mężu aktorki drzemie sportowy duch. Ona sama również regularnie ćwiczy. Czasami nawet publikuje zdjęcia z Sali treningowej. Przyznaje, że nie jest łatwo, ale warto trenować dla zdrowia, kondycji, dobrego samopoczucia i zgrabnej sylwetki. 

My  też polecamy sport dostosowany do możliwości danej osoby. W zdrowym ciele, zdrowy duch!

Obóz z Anią Lewandowską

Małgorzata Socha nie ukrywa, że inspiruje się Anią Lewandowską. Weekendowo uczestniczyła nawet w jednym z jej obozów. Było ciężko, ale dała radę!

„Było bardzo ciężko, nie wyobrażam sobie jak dziewczyny w taki sposób mogą przeżyć cały obóz, cały tydzień. Szacun dla dziewczyn. Wielki buziak dla nich. Cały weekend ćwiczeń, nie odpoczywałyśmy i Ania też nie dawała taryfy ulgowej. Podziwiam i obserwuję Anię, jestem jedną z kolejnych mam, która ogląda i chciałam wybrać się na taki obóz, weekend z Anią, żeby mnie zainspirowała i dała kopniaka, żeby zacząć dbać o siebie i coś robić ze sobą, zawsze najtrudniejszy jest ten pierwszy krok” – mówiła gwiazda w rozmowie z “Party”

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

2450 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....