Małgorzata Socha: „Mój bohater” O kim tak mówi?

Małgorzata Socha: „Mój bohater” O kim tak mówi?

Małgorzata Socha jest szczęśliwą żoną, mamą i aktorką. Gwiazda stara się spędzać jak najwięcej czasu ze swoją rodziną. Właśnie pokazała wyjątkowe zdjęcie z mężem. Zobaczcie!

Małgorzata Socha: „Mój bohater” O kim tak mówi?

Małgorzata Socha jest bardzo rodzinną osobą, jednak nie często pokazuje w mediach społecznościowych swoich najbliższych. Tym razem zrobiła wyjątek, bo i okazja jest nie byle jaka! Okazuje się, że jej mąż po raz trzeci przebiegł maraton w Nowym Jorku. Gwiazda jest dumna z ukochanego. My również gratulujemy osiągnięcia.  

„Mój bohater!!! ?? trzeci #newyorkmarathon zaliczony ? Jesteś moją motywacją! ?❤️ Zdjęcia obok – 2018 i 2017 r. Duma mnie rozpiera… ??” – napisała Małgorzata Socha na Instagramie. Gratulujemy!

https://www.instagram.com/p/B4ar3sVDAEX/

„Gratulacje dla Pana Krzysztofa! ?Pelen podziw i szacunek! Wspaniale, ze jestescie tam Panstwo razem i ta wzajemna motywacja kazdego dnia! ?? Brawo! Pozdrawiamy serdecznie!”,

„Mordeczki kochane! Dzielni sportowcy z piękną perspektywą nie tylko w tle.. ❤️” – komentowali fani.

Fit mama

Jednak myli się ten, kto myśli, że tylko w mężu aktorki drzemie sportowy duch. Ona sama również regularnie ćwiczy. Czasami nawet publikuje zdjęcia z Sali treningowej. Przyznaje, że nie jest łatwo, ale warto trenować dla zdrowia, kondycji, dobrego samopoczucia i zgrabnej sylwetki. 

My  też polecamy sport dostosowany do możliwości danej osoby. W zdrowym ciele, zdrowy duch!

https://www.instagram.com/p/B4Xei_Nj8EA/

Obóz z Anią Lewandowską

Małgorzata Socha nie ukrywa, że inspiruje się Anią Lewandowską. Weekendowo uczestniczyła nawet w jednym z jej obozów. Było ciężko, ale dała radę!

„Było bardzo ciężko, nie wyobrażam sobie jak dziewczyny w taki sposób mogą przeżyć cały obóz, cały tydzień. Szacun dla dziewczyn. Wielki buziak dla nich. Cały weekend ćwiczeń, nie odpoczywałyśmy i Ania też nie dawała taryfy ulgowej. Podziwiam i obserwuję Anię, jestem jedną z kolejnych mam, która ogląda i chciałam wybrać się na taki obóz, weekend z Anią, żeby mnie zainspirowała i dała kopniaka, żeby zacząć dbać o siebie i coś robić ze sobą, zawsze najtrudniejszy jest ten pierwszy krok” – mówiła gwiazda w rozmowie z “Party”

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ