Anita Sokołowska zdradza, jak dba o siebie

Anita Sokołowska zdradza, jak dba o siebie! Co myśli o operacjach plastycznych?

Anita Sokołowska wciąż zachwyca młodym i promiennym wyglądem. Dla aktorki czas chyba się zatrzymał! Jak ona to robi? Wybiera naturalne sposoby na urodę czy może jest zwolenniczką operacji plastycznych?

Anita Sokołowska zdradza, jak dba o siebie! Anita Sokołowska cały czas zachwyca młodym wyglądem. Jednak okazuje się, że gwiazdę bardzo nie zajmuje dbanie o urodę. Zwraca uwagę na ruch i aktywność fizyczną, a jak jest z zabiegami kosmetycznymi?

Moje doświadczenia z dbaniem o siebie to jest ćwiczenie, to jest ruch na świeżym powietrzu, zabiegi u kosmetyczki, które polegają na nawilżaniu, czasami jakiś delikatny kwas zastosuje dla złuszczenia skóry i poprawienia kondycji, więc powiem szczerze, że jestem zaskoczona taką moją niewiedzą, tak wielką moją ignorancją w tym temacie” – mówi serialowa Zuza z „Przyjaciółek” w rozmowie z „Party”.

Co aktorka myśli o operacjach plastycznych?

A czy dotknęła ją plaga operacji plastycznych? Na szczęście nie! Aktorka stawia na naturalność.

„Nie dotknęła i mam nadzieję, że cały czas u mnie będzie w głowie tak dobrze, że nie dotknie i nie będę tego potrzebowała, tego sobie życzę” – mówi szczerze aktorka.

Anita Sokołowska niedawno urodziła dziecko. Pociecha całkowicie zmieniła jej podejście do życia. Nie pragnie już pojawiać się na salonach. Uważa też, że w show-biznesie wiele osób buduje świat, który tak naprawdę nie istnieje. Często wrzuca na Instagrama zdjęcia bez makijażu, aby młode dziewczyny nie myślały, że 24 godziny na dobę wygląda świetnie. 

„Dziecko zmienia wszystko: sposób patrzenia na świat, priorytety, postrzeganie czasu. Jak schodzisz się z planu, to marzysz, żeby pojechać do domu i zobaczyć się z synem, a nie pojawić się na salonach. Nie mam czasu pół dnia przygotowywać się na wyjście, malować, czesać… I męczy mnie to, że wszyscy budujemy w show-biznesie świat, który nie istnieje. Przecież nikt nie chodzi codziennie na dwunastocentymetrowych szpilkach i w kieckach od Versace. Przynajmniej ja nie znam takich ludzi. Dlatego na swój Instagram wrzucam zdjęcia bez makijażu, żeby młode dziewczyny nie myślały, że show-biznes to piękny lukrowany świat” – mówiła aktorka.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org oraz www.facebook.com/Anita Sokołowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ