Smutna Anna Lewandowska – co się stało?

Anna Lewandowska jest aktywna w mediach społecznościowych. Ma liczne grono fanów, którzy kibicują jej wszystkim działaniom. Jednak i jej zdarzają się smutniejsze dni. Właśnie pokazała swoje zdjęcie w gorszym momencie. Przeczytajcie szczery wpis trenerki.

Smutna Anna Lewandowska – co się stało?

Anna Lewandowska od kilku lat skutecznie motywuje fanów do zmiany trybu życia. Poleca regularną aktywność fizyczną dostosowaną do możliwości, a także jest entuzjastką zdrowej diety, która nie tylko pozytywnie wpływa na cały organizm, a także na samopoczucie. Jednak i jej zdarzają się gorsze momenty!

„Tak wyglądam kiedy jestem smutna i zmartwiona ✋
Rzadkooooo, bo rzadko to fakt?, ale tak jak wszyscy jestem tylko człowiekiem i też zdarzają mi się smutniejsze momenty i gorsze samopoczucie” – pisze Ania Lewandowska  na Instagramie.

Trenerka przypomina, że każda osoba może mieć gorszy dzień i nie należy tego się wstydzić. Jednak nie należy się poddawać – po burzy zawsze wychodzi słońce.


„Rzadko dodaje się takie zdjęcia na social media, ale przecież smutek, złość czy płacz to emocje, które towarzyszą każdemu w życiu.
Czasem jest tak, że jak ktoś nas pyta co słychać, odpowiadamy, że jest nam chwilowo gorzej, że coś nam nie wyszło, coś nas boli, albo że zwyczajnie jest nam smutno, ale… Co nas nie zabije to nas wzmocni. Prawda? ✨” – czytamy na Instagramie Ani Lewandowskiej.

Nikt nie jest idealny

Gwiazda apeluje, byśmy nie starali się na siłę być zawsze uśmiechnięci. Ważne jest, by funkcjonować w harmonii ze sobą. Nie ma co się męczyć i udawać, że wszystko jest w porządku, jeśli jest inaczej.


„Nie ma ludzi idealnych, nie musimy się też starać tacy być.
Ważne by zawsze być sobą i być w zgodzie z sobą.
Jutrzejszy dzień będzie ? ZAWSZE PATRZĘ POZYTYWNIE ❤️ANN ❤️✨” – pisze trenerka w mediach społecznościowych.

https://www.instagram.com/p/B4cszCCh74D/

Głowa do góry

Fani Ani Lewandowskiej pospieszyli jej z pomocą. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo życzliwych, empatycznych komentarzy. Takich ludzi potrzeba!

„Trzymaj się, masz prawo być smutna, zmęczona, zamyślona – fajnie, że o tym piszesz, wszyscy jesteśmy ludźmi. A to tylko stan przejściowy. Pozbądź sobie smutna tak długo jak potrzebujesz – pewnie to długo nie potrwa ?Buziaki ??”,

„Głowa do góry. To już ostatni poniedziałek w tym tygodniu!”,

„Oby tych dobrych dni było jak najwiecej ale dziękuje za szczerość związana z tym, ze czasem jest gorszy moment. Mam bowiem wrażenie, ze coraz częściej udajemy przed obcymi, przyjaciółmi, rodzina i samymi sobą, ze coś jest trudne, ze się czegoś boimy lub coś nas przeraża. A w autentyczności jest magia – tak samo jako w rozmowie o problemach!!! Życzę by najbliżsi ukoili a ciemne chmury się same rozwiały :)” – komentowali fani.

https://www.instagram.com/p/B4YEch3BAB6/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ