Małgorzata Rozenek chwali Meghan Markle! Za co?

Małgorzata Rozenek dziękuje fanom za wsparcie! Trudne chwile w rodzinie gwiazdy

Małgorzata Rozenek kilka dni temu straciła pieska Mariankę, który odszedł po długiej chorobie. Gwiazda wraz z rodziną długo walczyła o jego życie, jednak pupila nie udał się uratować. Teraz prowadząca „Projekt Lady” dziękuje fanom za wsparcie!

Małgorzata Rozenek dziękuje fanom za wsparcie! Trudne chwile w jej rodzinie

Małgorzata Rozenek wraz z bliskimi walczyła o życie swojej suczki, Marianki. Pies musiał przejść trudną operację na otwartym kręgosłupie. Przez kilka dni musiał przebywać w szpitalu oraz przyjmować silne leki.

Pupil opuścił szpital. Gwiazda miała nadzieję, że Marianka będzie się lepiej czuła. I rzeczywiście nastąpiło polepszenie, ale niedługo potem gwałtowne pogorszenie. Marianka odeszła z tego świata, zostawiając rodzinę pogrążoną w smutku. Internauci przesyłali wspierające komentarze i wiadomości.

„Dziękujemy Wam bardzo za wsparcie, dobre słowo i całą pozytywną energię, która od Was dostaliśmy ❤️” – napisała Małgorzata Rozenek.

https://www.instagram.com/p/Bu66gCUB_M7/
https://www.instagram.com/p/Bun_2ShhUWV/

Gwiazda napisała pożegnalny wpis na Instagramie.

„Jest nam bardzo smutno i przykro, że nasza kochana Marianka odeszła…lekarze wielu specjalizacji robili wszystko, nie szczędziliśmy czasu ani środków , bo wierzymy, że o przyjaciół walczy się do końca…Marianka miała cudowną opiekę w lecznicy dr Bissenika, za co bardzo dziękuję, ale czas spędzony w pseudohodowli, gdzie eksploatowano jej organizm ponad miarę, zostawił trwały ślad. Po bardzo poważnej operacji kręgosłupa, nerki odmówiły posłuszeństwa. Przez moment było lepiej i wtedy nastąpiło znaczne pogorszenie.

W domu pustka, na kanapie mnóstwo miejsca, reszta panien przestraszona i ta cisza… Ten Wesoły wariat wnosił tyle radości do naszego domu…

#gangmajdana stracił bardzo wiele, my straciliśmy najlepszego przyjaciela” – czytamy na profilu Małgorzaty Rozenek.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Fryta 73 – Małgorzata Rozenek-Majdan, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=59255964

ZOSTAW ODPOWIEDŹ