Maja Bohosiewicz o swoim tajemniczym projekcie. Jakie ma plany?

Maja Bohosiewicz: „Nikt jutra nie zna”, dlatego…

Maja Bohosiewicz jest jedną z najbardziej aktywnych polskich instamatek. Internauci cenią jej dystans do świata i poczucie humoru. Gwiazda obecnie jest na wakacjach i ma czas na przemyślenia. Jakimi myślami dzieli się z innymi?

Maja Bohosiewicz: „Nikt jutra nie zna”

Maja Bohosiewicz jest jedną z najbardziej znanych polskich instamatek. Gwiazda słynie z dystansu do swojej osoby oraz otaczającego ją świata. W mediach społecznościowych pokazuje, jak wygląda jej codzienne życie. Sprzeciwia się przesłodzonym, lukrowanym obrazkom, które są popularne na Instagramie. Gwiazda ma liczne grono fanów w internecie. Teraz jest na wakacjach, a wolne dni sprzyjają przemyśleniom życiowym.

„Na wakacjach w głowie rodzi się dystans. Dystans do wszystkiego co zostawiasz w domu, do pracy, do problemów, bo czymże do diaska są prawdziwe problemy? Dopóki wszyscy zdrowi, dopóty nie mamy prawa do narzekania. Patrzy człowiek na olbrzymi ekran granatowego nieba z maluteńkimi gwiazdeczkami i myśli, matko, jaka ja mrówka nic nie ważna jestem, jedyne co dać mogę to odpuścić. Odpuścić wrogom, przeciwnikom, tym co mnie nie lubią, tym co krytykują, żyjcie i bądźcie szczęśliwi, nikt jutra nie zna, a nasze życie takie maciupkie nic nie warte, mrugnięcie ok” – napisała na Instagramie Maja Bohosiewicz.

„Racja. Trzeba żyć chwilą obecną, przeszłość i przyszłość nieważne
Jak lecę samolotem to tez zawsze uświadamiam sobie ze nasze życie to taka mała iskierka a świat taki ogromny …” – komentowali fani.

A wy jak spędzacie wakacje? Znajdujecie czas na przemyślenia?

———————————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ