Joanna Koroniewska w Wenecji: Atmosfera tego miejsca jest niepowtarzalna

Maciej Dowbor zmienił się nie do poznania. Joanna Koroniewska pokazała jego zdjęcie

Joanna Koroniewska pokazała nietypowe zdjęcia ze swoim mężem. Na fotografiach gwiazda jest piękna i młoda, a jej ukochany? Zobaczcie sami!

Maciej Dowbor zmienił się nie do poznania. Joanna Koroniewska pokazała jego zdjęcie

Joanna Koroniewska słynie z poczucia humoru. Gwiazda ma dystans do świata i otaczającej rzeczywistości. Tym razem za pomocą aplikacji pokazała zdjęcie z ukochanym. A on – odmieniony. Zobaczcie sami! Co to się stało?

https://www.instagram.com/p/B0Ai6xcinEv/

„Drogi @maciej_dowbor. Przy Tobie ZAWSZE czuję się młodo i tak kobieco. Wiem, że czasami, żeby nie powiedzieć ZAWSZE, nie umiesz się pogodzić ze swoim wiekiem. Mam nadzieję, że TA SWOISTA terapia Ci w tym pomoże… W głębi serca wiem, że to takie piękne uczucie kiedy możesz drugiej stronie pokazać, że o niej myślisz i że niemal z drugą osobą współodczuwasz. ??No cóż, tyle ostatnio w moich tekstach było o empatii. Czasami, ale tylko czasami nie sposób mi się oprzeć i po prostu złośliwą być muszę ???A że Ty wciąż tyle prawisz o MOIM wieku- No cóż , patrząc na załączonym obrazku gołym okiem widać kto gorzej na tym wyszedł. ???#jatezwzgodziezmoda #jestemtrendy #faceapp #mlodazona #dowborybehappy #dowborowelove #✌” – napisała Joanna Koroniewska.

Ekspresowa zmiana

Oczywiście Maciej Dowbor nie zmienił się tak bardzo w błyskawicznym tempie, ale instagramowe filtry i aplikacje potrafią czynić cuda. Na razie wciąż wygląda tak! 

https://www.instagram.com/p/By-BrCCHlp2/

—————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ