Anna Lewandowska marzyła o pierwszej markowej torebce, gdy ją kupiła, to…

Ania Lewandowska o dużym problemie Polek! „Potrzebne jest zrozumienie, życzliwość i wsparcie”

Anna Lewandowska od wielu lat interesuje się zdrowym stylem życia. Trenerka wie, że niestety organizm kobiet potrafi często płatać figle, a wtedy już nie jest tak łatwo dojść do formy. Winne są m.in. wahania hormonów, które często sygnalizują o chorobach. Sportsmenka wspiera kobiety, które walczą z tymi dolegliwościami!

Ania Lewandowska o dużym problemie Polek! „Potrzebne jest zrozumienie, życzliwość i wsparcie”

Ania Lewandowska dobrze wie, że choroba Hashimoto, nadczynność tarczycy, niedoczynność tarczycy czy PCOS zmieniają życie milionów kobiet. Dolegliwości te objawiają się m.in. obrzękami, zatrzymywaniem wody w organizmie, nadmierną drażliwością, zmęczeniem, nagłymi zmianami wagi. Każdej z pań należy się wtedy zrozumienie i wsparcie, a nie krytyka czy wyśmiewanie się.

„Kto walczy z hormonami? Hashimoto, nadczynność tarczycy, niedoczynność tarczycy czy PCOS, to tylko niektóre z chorób, gdzie głównym czynnikiem są wahania poziomu hormonów. Dlaczego o tym piszę? 
Bo temat hormonów dotyczy niestety coraz więcej kobiet. 
Niedawno temat był poruszany również przez modelkę Sandrę Kubicą , której dziękuję za odwagę i prawdę♥️🙏! Dziś, w dobie perfekcjonizmu staramy się ukrywać nasze niedoskonałości. Dlaczego? Ponieważ opinia ludzi często powoduje podobne spustoszenie co choroba:( co również podkreślała Sandra.

Tym postem chce zwrócić uwagę na trzy rzeczy. Tolerancja, akceptacja i wsparcie. 
My kobiety wiemy, na czym polega walka z hormonami również wtedy, gdy nie chorujemy przewlekle.

Obrzęki, zatrzymywanie wody w organizmie, nadmierna drażliwość, zmęczenie… nagłe zmiany wagi” – wylicza Ania Lewandowska.

Doskonale to znam

Okazuje się Ani Lewandowskiej nie obce są te przypadłości. Gwiazda apeluje byśmy zaczęli mówić o tych problemach. Potrzebne jest wsparcie niż krytyka. Z PCOS zmaga się  15% kobiet w wieku rozrodczym, nie zostawiajmy ich samych sobie. Działajmy i bądźmy dla innych życzliwi.

“Ja znam DOSKONALE te dolegliwości 🙁 związane z wahaniem poziomu hormonów, do tego dochodzą uwarunkowania genetyczne. Zmaga się z nimi naprawdę wiele kobiet. Ma to zazwyczaj miejsce m.in. w trakcie trwania cyklu miesiączkowego. 
Poziom hormonów zazwyczaj wpływa na nasz wygląd i samopoczucie, ZACZNIJMY WIĘC o tym MÓWIĆ… Wspierajmy się, a nie krytykujmy.

Na PCOS cierpi 15% kobiet w wieku rozrodczym… Dlatego warto mieć świadomość tego, że kiedy chorujemy nie mamy najmniejszego wpływu na nasze ciało, pomimo aktywności i zdrowo stylu życia. To niewątpliwie podwójny wysiłek.. któremu potrzebne jest zrozumienie, życzliwość i wsparcie drugiej osoby, innej kobiety. Sandra Kubicka ♥️ dałaś mocny i piękny przykład i myślę, że wsparłaś wiele kobiet♥️ – napisała Ania Lewandowska.

My również dołączamy się do tego apelu!

——————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: kadr z www.youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

125 More posts in Dieta i Fitness category
Recommended for you
Katarzyna Skrzynecka cały czas chudnie! Ile straciła już kilogramów?
Katarzyna Skrzynecka cały czas chudnie! Ile straciła już kilogramów?

Katarzyna Skrzynecka od kilku tygodni jest na restrykcyjnej diecie odchudzającej. Efekty są imponujące. Gwiazda schudła...