Aneta Zając

Aneta Zając robi zakupy, a przy tym pomaga dzieciom. Ty też możesz dołączyć!

Aneta Zając uwielbia robić zakupy. Lubi też pomagać. Te dwie pasje można połączyć.  Aktorka jest ambasadorką akcji „mała pomoc, wielka radość”, w której zachęca do pomocy dzieciom przy okazji codziennych zakupów. Jak to zrobić?

Aneta Zając robi zakupy, a potem je oddaje. O co chodzi?

Aneta Zając jest ambasadorką akcji „mała pomoc, wielka radość”, której celem jest pomoc najmłodszym. Kampania powstała z inicjatywy Procter & Gamble i Carrefour Polska we współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem. Na czym ona polega?

„Pomóż potrzebującym dzieciom. Każda pomoc się liczy! 1% dochodu ze sprzedaży produktów P&G w sieciach Carrefour pomoże dzieciom. Weź udział w akcji we współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem i pomóż dzieciom w potrzebie tworzyć komfortowe warunki rozwoju. Pomaganie nigdy nie było łatwiejsze. Wystarczy w okresie 31.05-26.06.17 kupić produkty P&G w sieci sklepów Carrefour a 1% dochodu ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz potrzebujących dzieci w Polsce. Czasem nawet niewielka pomoc może spowodować wielką radość. Dołącz do akcji w dowolnym momencie kupując produkty P&G. Z góry dziękujemy wszystkim, którzy chcą do nas dołączyć!” – czytamy na stronie internetowej akcji.

Aneta Zając cieszy się, że może pomóc dzieciom. Sama jest mamą dwóch synów, dlatego dosknale zdaje sobie sprawę, jak ważny jest zapewnienie możliwości jak najlepszego startu w dorosłe życie.

„Fajnie jest być ambasadorką tak wspaniałej akcji jak „mała pomoc, wielka radość” Wiem jak ważne dla każdej mamy jest spełnienie wszelkich potrzeb swoich pociech i zapewnienie im możliwości dobrego startu w dorosłość. Chciałabym zaapelować do Was, żebyście włączyli się do akcji i pomyśleli jak wielką radość możecie sprawić podopiecznym #PCK dzięki „małej pomocy” przy okazji codziennych zakupów. (…) Każdy kto do 26 czerwca wybierze sie do @Carrefourpolska i kupi produkty P&G, moze przyczynić sie do poprawy życia najmłodszych podopiecznych PCK” – napisała aktorka na Instagramie.  

https://www.instagram.com/p/BVUhSkIjH2z/?taken-by=anette.zajac

Do 26 czerwca zostało kilka dni. To kto  w tym czasie wybiera się do Carrefoura?

——————————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/anette.zajac/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ