Maja Sablewska przeszła ogromną zmianę

Dzisiaj Maja Sablewska jest znana jako ikona stylu, znawczyni najnowszych trendów w modzie, propagująca zdrowy styl życia i akceptację samego siebie. W przeszłości jednak nie było tak kolorowo.

Maja Sablewska kiedyś i dziś. Jej kariera zaczęła się dawno temu, już jako szesnastolatka postanowiła swoja przyszłość związać z show-biznesem.

Urodziła się 5 kwietnia 1980 roku, kilka dni temu obchodziła swoje 39 urodziny. Była menadżerską gwiazd polskiej muzyki. Dzisiaj jest doradcą wizerunkowym, osobowością telewizyjną prowadzi między innymi program Sablewskiej sposób na… oraz SOS. Sablewska od stylu.

https://www.instagram.com/p/Bvle6RVhT8S/

Maja Sablewska kiedyś i dziś – historia jej kariery

W 1996 roku jeszcze jako nastolatka założyła fanklub Natalii Kukulskiej, kilka lat później została nianią jej syna. W 2003 roku zaczęła pracę przy produkcji Jestem, jaki jestem z Michałem Wiśniewskim i Mandaryną w rolach głównych, zajmowała się tam asystowaniem producentce programu. Pięć lat później zaczęła współpracę z Dodą, która w tym czasie rozpoczynała karierę solową. To był punkt zwrotny w karierze Sablewskiej. Dorota Rabczewska była jedną z najbardziej rozchwytywanych wokalistek w tym czasie w Polsce, menadżerka towarzyszyła jej na najważniejszych imprezach show-biznesowych. Tekst „Maja, podaj torbę” do dziś pamiętają dziennikarze prasy branżowej. 

Dzięki współpracy z Dodą, Maja Sablewska sama stała się osobą rozpoznawalną, kiedy w 2009 roku ich drogi się rozeszły. Wówczas Sablewska została menadżerką Mariny Łuczenko, następnie Edyty Górniak i Toli Szlagowskiej.

Oprócz dbania o kariery piosenkarek zaczęła również rozwijać swoją. Przez jakiś czas zasiadała przy stole jurorskim w programie TVN X-Factor. Dostała też własny program o modzie, najpierw był to Sablewskiej sposób na modę, a obecnie SOS: Sablewska od stylu na antenie TVN Style.

Celebrytka wydała również dwie książki o tematyce lifestyle’owej: „10 sposobów na modę według Mai Sablewskiej” oraz „Sposoby na zdrowy styl życia wg Mai Sablewskiej”, które są poradnikami o modzie i zdrowym stylu życia.

https://www.instagram.com/p/BvOh1JQB_8j/

https://www.instagram.com/p/BrPNiA1Ba0k/

Maja Sablewska przed operacjami – jak wyglądała dawniej?

– Ja po prostu lubię dbać o siebie. Doszłam do takiego momentu, kiedy wiem, że jest to kompatybilne z pewnością siebie – mówiła w jednym z wywiadów.

Wygląd gwiazdy na przestrzeni lat mocno się zmienił, sporo schudła, zmieniła kolor włosów, na jej ciele pojawiło się wiele tatuaży. Mocno zmieniła się też twarz znanej stylistki. Wiele osób zarzuca jej operacje plastyczne. Sama dementuje te doniesienia. Gwiazda przyznaje, że jest zwolenniczką medycyny estetycznej, od której nie stroni – botoks i powiększanie ust nie są jej obce. To jednak nie ingerencja chirurga.

 – Można przegiąć. Ja przegięłam. Obejrzyj sobie moje pierwsze edycje Sablewskiej sposób na modę. Ja wtedy wcale nie przytyłam, przesadziłam z wypełniaczami. Dopóki jesteś młoda nie musisz tego robić – przyznała w swoim programie Sablewska.

Zobacz również:

Źródło: pikio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ