Doda nie myła włosów przez 12 dni! Zobaczcie, jak wyglądają!

Doda przestała się malować! Dlaczego?

Doda zrezygnowała z makijażu! Gwiazda przestała się malować, a także nie farbuje już włosów. Skąd ta zmiana? My już wiemy! Co myślicie o takiej decyzji?

Doda znana była z wyrazistego makijażu. Jednak to już przeszłość. Teraz gwiazda stawia na naturalność. Okazuje się, że wyrzuciła kosmetyki kolorowe do kosza. Dlaczego?

Artystka jak najdłużej chce zachować młody wygląd. Zauważa również, że czuje się dużo bardziej wolna, gdy nie ma makijażu. Może też zaoszczędzić czas!   

Z egoistycznych pobudek – chcę jak najdłużej wyglądać młodo i zdrowo, a tona tapety zdecydowanie temu nie sprzyja. Zainwestowałam w twarz po 30-tce, wyrzucając kosmetyki. Na początku nie było łatwo. Głupio tak wyjść na ulicę, gdy masz przebarwienia. Teraz uważam, że  brak makijażu to wolność – wstajesz, nakładasz krem i dzida w miasto! Po pewnym czasie cera się za to odwdzięcza. Notorycznie zakładam się z ludźmi, którzy nie wierzą, że nie mam na twarzy podkładu. Podobam się  sobie w moim naturalnym kolorze, przestałam się farbować” – mówiła Doda w rozmowie z „Show”.

https://www.facebook.com/officialdoda/photos/a.535710036474284/2182585555120049/?type=3&theater

Gwiazda zwraca również uwagę na długość snu. Każdej doby śpi po 9 godzin i jeśli muszę wcześniej wstać, to potem nadrabia zaległości. Nawadnia również organizm. Od 10 lat jest na diecie bez cukru  i glutenu, a od kilku – bez nabiału, a od niedawna unika mięsa.

Naturalnie w teledysku

Doda nagrała również płytę, na której zaśpiewała polskie piosenki z dawnych lat, ponieważ chciała spełnić marzenie niedawno zmarłej babci Pelagii. W teledysku promującym płytę wystąpiła bez makijażu.

“Pomysł wyszedł z tego, że ja sama nie maluję się od czterech lat, męczy mnie to, że zupełnie inaczej wyglądam na scenie, a inaczej poza nią. Wygodniej byłoby, gdybym zminimalizowała make-up. Poza tym chciałam zrobić ten teledysk inaczej. Nie tylko w długiej sukni i z orkiestrą, ale chciałam pokazać się w naturalnej odsłonie, takiej delikatnej. Sama piosenka jest czuła, mówiąca o odejściu najbliższej osoby, o przemijaniu” – mówiła Doda.

https://www.facebook.com/officialdoda/photos/pcb.2166849786693626/2166849746693630/?type=3&theater

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ