Wiemy, kto zastąpi Magdę Mołek i Marcina Mellera w „Dzień Dobry TVN”!

Magda Mołek adoptowała dziecko! Teraz ma córkę

Magda Mołek jest już mamą dwóch chłopców, jednak teraz okazuje się, że do tego grona dołączyła dziewczynka. Dziennikarka zdradziła, że wirtualnie adoptowała podopieczną Fundacji Kasisi założoną przez Szymona Hołownię!

Magda Mołek adoptowała dziecko!

Magda Mołek wraz z mężem ma dwóch synów: Henryka oraz Stefana, który urodził się w 2018 roku. Okazuje się teraz, że dziennikarka adoptowała dziewczynkę, która pochodzi z Zambii i jest pod opieką Fundacji Kasisi działającej pod przewodnictwem Szymona Hołowni.

„Od wczoraj mam córeczkę. Śliczną dziewczynkę, którą wczoraj adoptowałam za pośrednictwem Internetu w waszej fundacji. To był bardzo wzruszający moment. Bibianka ma siedem miesięcy. Mam nadzieję, że będzie rosła zdrowo. Mam teraz dwóch synów i córkę. Każdemu polecam ten rodzaj pomocy” – zdradziła Magda Mołek przy okazji wizyty Szymona Hołowni w studiu “Dzień Dobry TVN”.

Piękny gest!

Z czym wiąże się adopcja na odległość? Magda Mołek regularnie przekazuje pieniądze na dziewczynkę – dzięki niej Bibianka będzie mogła m.in. uczyć się oraz korzystać z pomocy zdrowotnej.

FUNDACJA KASISI założona przez Szymona Hołownię niesie pomoc dla Domu Dziecka Kasisi w Zambii prowadzonegoprzez Siostry Służebniczki Maryi Panny Niepokalanie Poczętej z polskiej Starej Wsi. Sierociniec działa wyłącznie dzięki ofiarności ludzi dobrej woli i nie ma wsparcia ze strony państwa zambijskiego. Jego potrzeby są natomiast ogromne: wszystkim dzieciom trzeba zapewnić jedzenie, leki, ubranie i możliwość nauki. Fundacja opiera swoje działania na „crowdfundingu“ – modlitewnym, emocjonalnym i finansowym. Nie chcemy prosić niewielu o wiele, wierzymy w siłę wielu dających odrobinę: westchnienie do Opatrzności, „lajk” na Facebooku czy dosłownie parę złotych (ale regularnie, np. raz na miesiąc).

Działaniom Fundacji przyświeca idea, że „świat został tak urządzony, że każdy ma coś, ale nikt nie ma wszystkiego”.

View this post on Instagram

Poznajcie Marię – kilkunastodniowe niemowlę. Została znaleziona na ulicy i przywieziona do nas, do Domu Dziecka w Kasisi. Usmiechnięta dziewczyna obok niej to Miriam – przedstawicielka starszego pokolenia Kasisjan, która teraz będzie jej siostrą. Dzięki Wam, dzięki Siostrom i nam, ta malutka jest bezpieczna i będzie miała cudowny, fajny, kochający, ciepły dom. Niczego jej nie zabraknie. Nie wiemy, kim będzie, w którą stronę zechce pokierować swoim życiem. Dziś ruszamy z nią w podróż. Jeśli chcesz towarzyszyć jej w tej drodze, możesz adoptować ją na odległość, biorąc udział w naszym projekcie ADOPTUJ Z SERCEM. Link do adopcji znajdziesz w bio. #fundacjakasisi #adoptujzsercem #adopcjadziecka #naodległość #dzieckośpi #niemowle #dzidzia #niemowlę #dzieci #wesprzyj #adoptuj #rodzicembyć #fundacja #pomagamy #wolontariat #wspieramy #sierociniec #domdziecka #uśmiech #witamynaświecie #witajwdomu #bezpieczna #witamy #ngopl #przekaż #pomoc #dladzieci #jedenprocent #kasisi #rodzina

A post shared by Fundacja Kasisi (@fundacja.kasisi) on

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

623 More posts in Bez kategorii category
Recommended for you
Konflikt Palucha i Tymka?

Właściciel BOR wyjaśnia ta sytuację. Ostatnio Paluch na swoim fanpage’u udostępnił nowy singiel Tymka -...