www.youtube.com

Otylia Jędrzejczak jest w ciąży! Kiedy poród?

Otylia Jędrzejczak jest już mamą dwuletniej Marcelinki. Teraz gwiazda spodziewa się drugiego dziecka. Kiedy poród i jak czuje się pływaczka?

Otylia Jędrzejczak jest w ciąży! Kiedy poród?

Otylia Jędrzejczak już niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko. Prawdopodobnie sportsmenka jest szóstym miesiącu ciąży. Już kilka lat temu pływaczka nie ukrywała, że marzy o kilkorgu dzieci.

Przyznam, że zawsze marzyłam o dwójce lub trójce – zdradziła Otylia Jędrzejczak w wywiadzie dla magazynu “Dobry tydzień”.

Wszystko na to wskazuje, że jej marzenie spełnia się!

„Kochać to dawać z siebie jak najwięcej każdego dnia. Kochać własne dziecko to uczucie jakie poznałam dwa lata temu i każdego dnia doświadczam jeszcze bardziej 🙂 Czasem zadaje sobie pytanie, czy można kochać bardziej albo inaczej – czy można tę miłość podzielić ❤️albo rozmnożyć ❤️? Każda kartka mojego życia nabiera barw, a już niedługo będę mogła się przekonać, jak to jest dawać siebie jeszcze jednej małej istotce ??‍?‍?❤️ #rodzina #szczescie #mama” – napisała Otylia Jędrzejczak na Instagramie.

Gratulujemy!

https://www.instagram.com/p/BxATt7Unv9w/

Przyjaźń i miłość

Ojcem dzieci jest partner pływaczki, koszykarz Paweł Przybyła. Parę łączy przede wszystkim przyjaźń, a z niej rodzi się miłość. Okazuje się, że ukochany sportsmenki bywa konkretny, nie ma też dla niego tematów tabu.

„Ma silną osobowość i nie boi się trudnych rozmów. A kiedy coś mu we mnie nie pasuje, mówi wprost, choć ciężko to znoszę. Wybucham, płaczę. On odczekuje, a potem mówi: „Nie becz, zastanówmy się, jak z tego wybrnąć”. Najfajniejsze jest to, że prócz miłości, łączy nas przyjaźń” – mówiła Otylia Jędrzejczak w wywiadzie dla „Twojego Stylu”.

https://www.instagram.com/p/BwIMDt3HhyH/

„Dwa lata minęły ekspresowo!!! Świat nabrał barw a każdy dzień jest ważniejszy od poprzedniego!!! Jestem wdzięczna na każdy uśmiech, każde kocham, każde przytulenia ale i także za marudzenie bo w życiu nie zawsze jest łatwo. Najważniejsze ze razem :)” – pisze na Instagramie Otylia Jędrzejczak.  

Oby tak dalej!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ