Magda Gessler pokazała swój prezent gwiazdkowy! To lepsze niż samochód!

Magda Gessler wystąpi w Azja Express? Szczera odpowiedź gwiazdy!

Magda Gessler wystąpi w „Azja Express”? Restauratorka jest bardzo znana w Polsce. Ma również liczne grono fanów, którzy bardzo chcieliby zobaczyć gwiazdę w popularnym programie. Czy możemy liczyć, że gospodyni „Kuchennych rewolucji” weźmie udział w reality show?

Magda Gessler wystąpi w Azja Express?

Magda Gessler jest najbardziej znaną restauratorką w Polsce. Jej program „Kuchenne rewolucje” od kilku lat jest hitem stacji TVN. Wiele osób lubi ją za autentyczność i temperament. Gwiazda jest aktywna w mediach społecznościowych. Ma liczne grono fanów, którzy komentują jej zdjęcia. Magda Gessler lubi również podróżować. Niedawno odpoczywała na wakacjach w słonecznej Portugalii.

https://www.instagram.com/p/BSOcJKegChZ/?taken-by=magdagessler_official

Nic dziwnego, że wielu fanów chętnie zobaczyłoby swoją idolkę w „Azja Express”. Czy gospodyni „Kuchennych rewolucji” chciałaby wziąć udział w programie? Gwiazda zdradziła, że propozycja ze strony władz stacji TVN już padła! Musimy jednak zmartwić, gdyż gwiazda nie jest zainteresowana wyścigiem po Azji. Dlaczego?

To nie jest mój styl życia

Brak minimalnych wygód nie zachęca gwiazdy do udziału w programie. Również nie są jej bliskie „azjatyckie klimaty”, dlatego nie chciałaby udawać, że lubi i dobrze zna kulturę Azji. Restauratorka decydowanie bardziej woli Amerykę Południową oraz Środkową.

 „Ja nigdy w życiu nie odważyłabym się na tego typu podróż, ponieważ jestem renesansową kobietą. Jednak lubię minimalne wygody. To nie jest mój styl życia. Też nie moja część świata. Ameryka Południowa, Ameryka Środkowa, ale myślę, że nie Azja. Ja nie rozumiem, nie znam tej kultury, ale nie chciałabym udawać, że ją znam” – szczerze mówiła gospodyni „Kuchennych rewolucji” w rozmowie z portalem Party.pl.

Kogo chcielibyście zobaczyć w kolejnych edycjach „Azja Express”?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/magdagessler_official/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ