Karolina Malinowska już tak nie wygląda! Zobaczcie modelkę w nowej fryzurze!

Karolina Malinowska już tak nie wygląda! Zobaczcie modelkę w nowej fryzurze!

Wiosna to najlepsza pora roku na zmiany, zwłaszcza te związane z wyglądem. Doskonale wie o tym Karolina Malinowska, która oddała swoje włosy w ręce fryzjera. Modelka zdecydowała się na dużą zmianę swojego uczesania. Zobaczcie, jak wygląda w nowej fryzurze!

Wiosna, ach to ty!

Mimo, że pogoda na dworzu nas nie rozpieszcza (chociaż jest już na szczęście coraz lepiej :-)), to nie da się ukryć, że maj zbliża się wielkimi krokami. Mamy nadzieję, że wiosna zadomowiła się u nas już na dobre. Wiele osób uważa, że wiosna to najlepsza pora roku na zmiany. W końcu po zimie przyroda budzi się do życia i my również (przynajmniej teoretycznie ;-)), a delikatne promienie słońca zachęcają nas do nowych aktywności.

Karolina Malinowska już tak nie wygląda! Zobaczcie modelkę w nowej fryzurze!

Karolina Malinowska postanowiła zmienić fryzurę. Swoje włosy oddała w ręce stylisty Macieja Wróblewskiego, który ma swoje studio w Warszawie.

https://www.instagram.com/p/BTRL4pvjV2v/?taken-by=karolamalina

Żona Oliviera Janiaka efektem metamorfozy pochwaliła się na Instagramie! Widzimy, że modelka ma znacznie krótsze włosy. Różnica jest znacząca! Gwiazda wybrała ponadczasową fryzurę typu bob. Czy jej nowy look to strzał w dziesiątkę?

https://www.instagram.com/p/BTRhnkcD6R2/?taken-by=karolamalina

Bob nigdy nie wychodzi z mody

Bob należy do fryzur, które tak naprawdę nigdy nie wychodzą z mody. Takiemu cięciu od wielu lat wierna jest Anna Wintour, szefowa amerykańskiego Vogue’a. Uczesanie charakteryzuje się dużą dowolnością, ale włosy zazwyczaj sięgają ramion.Kosmyki obcięte na prosto, warstwowo, końcówki mogą być postrzępione albo pofalowane… Możliwości jest bardzo wiele, dlatego każda kobieta może wybrać boba najbardziej odpowiedniego do jej kształtu twarzy oraz struktury włosów.

Komu pasuje bob?

Przyjmuje się, że dla pociągłej twarzy najlepsze są strzyżenia do linii brody. Twarz wtedy wydaje się pełniejsza, a grzywka zakrywa wysokie czoło. Dłuższy bob (za linię brody) jest natomiast świetny dla pań, które mają okrągłą buzię, dzięki niemu optycznie się ona nieco wysmukli. Szczególnie proponujemy wersję z dłuższymi włosami po bokach twarzy, a krótszymi z tyłu. Aby złagodzić rysy twarzy, zachęcamy do asymetrycznego boba. Jesteśmy pewne, że każda znajdzie odpowiednią wersję dla siebie!

—————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/karolamalina/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ