Jak wygląda praca na planie „Kuchennych rewolucji”

Magda Gessler w prostych włosach?! Zobacz, jak wygląda! Nie do poznania?

Znakiem rozpoznawczym Magdy Gessler są nie tylko kolorowe stylizacje, ale również burza blond loków! Jednak restauratorka nie zawsze miała takie uczesanie. Zobaczcie, jak wygląda w prostych włosach! To duże zaskoczenie!

Magda Gessler w prostych włosach?! Zobacz, jak wygląda! Jest nie do poznania?

Magda Gessler od lat jest wierna swojemu wizerunkowi. Burza blond loków, wielobarwne stylizacje, dużo kolorowej biżuterii… Czy ktoś inaczej wyobraża sobie prowadzącą „Kuchenne rewolucje”? Jednak okazuje się, że gwiazda nie zawsze nosiła kręcone włosy! W mediach społecznościowych pojawiło zdjęcie znanej restauratorki w prostych pasmach!

Magda Gessler w prostych włosach

Jesteście w szoku? My również! Lepiej w prostych czy kręconych?

Magda Gessler bez makijażu

Magda Gessler ma duży dystans do swojego wyglądu. Gwiazda przyzwyczaiła nas nie tylko do burzy loków, ale również do mocnego makijażu. Szczególnie często podkreśla oczy. Jednak na wakacjach pozwala odpocząć swojej skórze od kolorowych kosmetyków. Prowadząca „Kuchenne rewolucje” często pokazuje fanom zdjęcia ze swoich wakacyjnych wyjazdów. Fotki bez makijażu? To nie problem! Zobaczcie naturalną Magdę Gessler!

https://www.instagram.com/p/BaC0DeKHl9S/

Wielu fanów chwali zdjęcia Magdy Gessler bez makijażu. Internauci zwracają uwagę, że niewiele osób pokazuje swoją naturalną odsłonę, więc tym bardziej należą jej wyrazy uznania. 

„Pieknie pani Madziu. Mam nadzieje, ze w pani wieku bede tez tak promiennie wygladac. Jest pani piekna i zadbana kobieta. Pozdrawiam ❤??”,

„Piękna cera!!! Piękna!!! Zazdroszczę!!!! Jest Pani wzorem!!! ?❤️?”,

„Podejrzewam, że nie jedna kobieta chciałaby wyglądać tak jak Pani Magda w tym wieku ? stąd te komentarze ☺️krytykować każdy potrafi ?? udanego wypoczynku ☺️☺️”,

„Dystans do siebie to sztuka. Nie każdy ją posiada …baaaa wielu nigdy nie doświadczy tego co to dystans do siebie. Pozdrawiam Pani Magdo ciepło i z szacunkiem ??” – piszą internauci.

————————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Magda Gessler oraz www.instagram.com/magdagessler_official

ZOSTAW ODPOWIEDŹ