Agnieszka Sienkiewicz wróci do „Przyjaciółek”? Wiemy!

Czy Agnieszka Sienkiewicz gotuje dla swojej rodziny? Wiemy!

Agnieszka Sienkiewicz jest mamą dwójki dzieci. Gwiazda stara się łączyć życie zawodowe z rodzinnym. Szczególnie często spędza czas w kuchni, gdyż chce, by jej pociechy jak najlepiej się odżywiały. Na co zwraca największą uwagę?

Czy Agnieszka Sienkiewicz gotuje dla swojej rodziny? Wiemy!

Agnieszka Sienkiewicz jest mamą dwóch córek. Pod koniec lipca na świat przyszło jej drugie dziecko. Gwiazda stara się jak najwięcej czasu spędzać ze swoimi dziećmi. Zwraca również uwagę na posiłki, które dostają. Chce, żeby ich jadłospis był zdrowy i zróżnicowany.

„Uwielbiam gotować dla mojej rodziny chociaż przyznaję, że gotowanie z dwójką dzieci nie jest najprostsze. Kuchnia wygląda zazwyczaj jak po przejściu tornada ale wiem jak fundamentalne znaczenie dla rozwoju moich dzieci ma ich żywienie w okresie 1000 pierwszych dni życia” – pisze aktorka na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/B5Cs9yjHD4Q/

Dla zdrowia i dobrej przyszłości

Gwiazda zwraca uwagę, że żywienie dzieci to bardzo istotny temat. Zdaje sobie sprawę, że odpowiedni jadłospis wpływa na ich zdrowie oraz przyszłość. Czy wiecie, ile powinno się dostarczać najmłodszym witaminy D i wapnia?

„Zastanawiam się jak duża wagę przywiązujecie do tego co jedzą Wasze dzieci? Czy wiecie, jak ważne jest wyłączne karmienie piersią przez pierwsze pół roku ( oczywiście , jeśli jest to możliwe bo w życiu są przecież różne sytuacje !), czy wiecie jak i kiedy rozszerzać dietę dziecka? Czy wiecie, że dziecko po 1. roku życia potrzebuje 6 razy więcej witaminy D i 4 razy więcej wapnia niż dorosły ( w przeliczeniu na kg masy ciała)? Uważam, że wszystko jest dla ludzi , sama jestem smakoszem , uwielbiam piec ciasta i czasem mam ochotę na coś niezdrowego ale dbam bardzo o to, by to co jemy na co dzień było zdrowe, pełnowartościowe i jak najmniej przetworzone. Chcę zrobić wszystko by przez właściwe odżywianie budować zdrowie moich dzieci teraz i na przyszłość!!” – przypomina Agnieszka Sienkiewicz.

https://www.instagram.com/p/B49xCsbn1LD/

Powrót do formy

Agnieszka Sienkiewicz w spokojnym tempie wraca do pociążowej sylwetki. Wie, że presja jest duża, zwłaszcza mają na nią wpływ media społecznościowe, jednak stara się jej nie ulegać, ale za to do wszystkiego podchodzić z humorem i dystansem.

„Zdaje sobie sprawę, że mój „po-ciążowy” brzuch nie odpowiada instagramowym standardom, próbowałam wciągnąć ale się cholera nie daje ??? Walka o powrót do formy. Jak już mi będzie szło lepiej – pokażę więcej””- pisała aktorka na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/B4rsTVtHM5K/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ