Edyta Górniak złożyła wzruszające życzenia urodzinowe swojej mamie

Jak się czuje mama Edyty Górniak? Artystka wspiera ją w trudnych chwilach

Mama Edyty Górniak, Grażyna Jasik, niedawno spędziła kilka dni w szpitalu w Opolu. Na początku lekarze podejrzewali udar. Piosenkarka wraz ze swoim synem Allanem opiekowała się nią w klinice. Teraz mama gwiazdy czuje się już znacznie lepiej. Co napisała gwiazda?

Jak się czuje mama Edyty Górniak? Artystka wspiera ją w trudnych chwilach

Teraz już wiadomo, że życiu Grażyny Jasik nic już nie zagraża. Jednak jeszcze niedawno Edyta Górniak bardzo obawiała się o zdrowie swojej mamy. Gdy artystka dowiedziała się, że rodzicielka znalazła się w szpitalu, to  przerwała nagrania do „The Voice Kids” i wraz z synem pojechała odwiedzić ją w szpitalu. Pani Grażyna siedem lat temu poddała się operacji tętniaka aorty brzusznej, więc od tego czasu tym bardziej musi trzymać rękę na pulsie. Na szczęście jest pod dobrą opieką lekarzy.

Mamie Edyty Górniak życzymy dużo zdrowia!

https://www.instagram.com/p/BmWfZDsAZAd/?hl=pl&taken-by=edytagorniak

Razem najlepiej

Edyta Górniak pozdrowiła mamę ze sceny podczas festiwalu w Sopocie. Jeszcze kilka lat temu panie nie utrzymywały ze sobą kontaktów, jednak niedawno bardzo zbliżyły się do siebie. Często do siebie dzwonią, spędzają razem święta oraz spotykają się tak często, jak tylko mogą. Artystka jest zdania, że dzięki modlitwie przebaczyła swojej mamie.

„Odnalazłam mamę dzięki modlitwie. Znalazłam ten poziom miłości Bożej, który pozwolił mi wszystko w końcu prawdziwie wybaczyć. Moja mama przeszła ogromną metamorfozę. Teraz mamy taką więź, której nigdy nie miałyśmy. Dopiero teraz jak mam 44 lata, mogę się z tego cieszyć. Moja mama jest teraz taka silna, mądra, dobra, wrażliwa. Prawie codziennie rozmawiamy przez Skype. Dzięki temu nie czujemy dzielącej nas odległości” – wyznała Edyta Górniak w rozmowie z „Faktem”.

„Mamuniu   Niech wszyscy wiedzà, że dziś sà Twoje piękne urodziny. Kocham najmocniej I DZIÈKUJÈ, że podarowałaś mi bezcenne Życie i pozwoliłaś podążać za pasją. Niech płynà dziś do Ciebie słowa dobroci i Miłości. Przytulamy Ciè najmocniej !

All & ja  ” – napisała Edyta Górniak na Facebooku z okazji urodzin mamy.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/edytagorniak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ