Magda Gessler pokazała się bez makijażu

Magda Gessler pokazała się bez makijażu! Jak wygląda gwiazda?

Magdę Gessler zazwyczaj widzimy w mocnych makijażach. Gwiazda najczęściej podkreśla oczy, a usta pozostawia bardziej naturalne. Teraz gospodyni „Kuchennych rewolucji” pokazała zdjęcie z wakacji bez make-upu! Zobaczcie, jak w naturalnej odsłonie prezentuje się znana restauratorka!

Magda Gessler pokazała się bez makijażu!

Magdę Gessler zazwyczaj widzimy w starannym makijażu. Gwiazda częściej podkreśla oczy niż usta, a do tego wybiera oryginalne, kolorowe stylizacje. Jednak tym razem gospodyni „Kuchennych rewolucji” pokazała się bez make-upu! Restauratorka obecnie przebywa na wakacjach w słonecznej Portugalii, dlatego dała nieco odpocząć swojej skórze i nie nakłada tylu kolorowych kosmetyków. Zobaczcie Magdę Gessler w wersji saute!

Magda Gessler bez makijażu

Lepiej w makijażu czy bez?

Według nas restauratorka bardzo dobrze wygląda bez makijażu. Jest świeżo i promiennie. Przeczytajcie, jak fotkę gwiazdy skomentowali internauci! Większość z nich chwali jej urodę oraz jest pełna podziwu, że gwiazda zdecydowała się opublikować swoje zdjęcie bez make-upu.

„Świeżo i naturalnie dla mnie rewelacja a przede wszystkim młodziej bo makijaż niestety postarza. Odwaga odwagą, ale trzeba mieć naturalną urodę. Pani Magdzie ładnie i w makijażu i bez niego, więc nie ma o czym dywagować”,

„Lepiej Pani bez tych ciemnych oczu w make-upie jaki robia w kuchennych… tak jak teraz super”,

„Co za bzdury, bez makijażu lepiej? Przecież po to robi się makijaż….Wygląda Pani jak miliony kobiet na świecie krótko po wyjściu z lozka. Po co te czary? Wazelina? Czasem AZ śmieszne .A p.Magda sama ma przecież lustro, i nie trzeba jej wciskac kitu. Ja powiem, luzacko, jak na wypoczynku, i tak trzymać!”,

„Dla wszystkich, aczkolwiek zdecydowanie małej grupy krytykantów gratuluję pokazania naturalnego buziaka ! I tego się trzymajmy! Na każdym z nas czas zostawia rys …I jest to piękne bo żyjemy i pięknie się starzejemy. A młody duch jest w nas 🙂 – piszą internauci.

Moda na naturalność

W ostatnich miesiącach coraz więcej znanych osób pokazuje się bez makijażu. Zdjęcia bez make-upu pokazały już m.in. Marina Łuczenko-Szczęsna, Kinga Rusin, Maja Bohosiewicz, Małgorzata Kożuchowska, Monika Brodka, Renata Kaczoruk oraz Edyta Górniak. Teraz do tego grona dołączyła Magda Gessler. Którą gwiazdę chcielibyście zobaczyć bez makijażu?

——————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Magda Gessler oraz www.instagram.com/magdagessler_official

ZOSTAW ODPOWIEDŹ