Jak Barbara Kurdej-Szatan spędza święta

Barbara Kurdej-Szatan o hejcie na Annę Lewandowską! Czy gwiazda też szybko po porodzie miała płaski brzuch?

Zdjęcie płaskiego brzucha Anny Lewandowskiej wywołało burzę w sieci. Wiele osób zarzuca trenerce, że wpędza w kompleksy inne młode matki, które nie doszły tak szybko do dobrej formy po porodzie oraz nie mają perfekcyjnej sylwetki. W tej sprawie głos zabrała również Barbara Kurdej-Szatan! Aktorka również jest mamą. Jakie ma doświadczenia?

Barbara Kurdej-Szatan o hejcie na Annę Lewandowską

Anna Lewandowska urodziła córeczkę na początku maja. Gwiazda pięć tygodni po porodzie pokazała zdjęcie swojego płaskiego, umięśnionego brzucha. Pod fotką trenerka przekonywała też, że warto być osobą aktywną, trzymać zdrowego stylu życia, zarówno przed ciążą, w jej trakcie oraz po rozwiązaniu.

https://www.instagram.com/p/BVHUog4Fadt/?taken-by=annalewandowskahpba

Jednak na ukochaną Roberta Lewandowskiego wylała się fala hejtu. Głos w dyskusji zabrały również znane osoby m.in. Paulina Młynarska, Małgorzata Socha, Aleksandra Szwed oraz  Krzysztof Gojdź. Teraz w tej sprawie wypowiedziała się Barbara Kurdej-Szatan!

Motywuje czy wpędza w kompleksy?

Aktorka była gościem programu „Pytanie na śniadanie”, w którym rozmawiano o hejcie w środowisku mam. Gwiazda przyznała, że była zaskoczona krytyką postawy Anny Lewandowskiej. Opowiedziała również, jak wyglądał jej powrót do sylwetki sprzed ciąży.

„Jeżeli chodzi o powrót do formy, to ja miesiąc po porodzie, tak schudłam, bo miałam tak dużo mleka. Bo moja Hania ze mnie wszystko wyciągała, więc schudłam niesamowicie. Wyglądałam świetnie, ale potem, jak już przestałam karmić, to mi wszystko wróciło. I musiał minąć rok, aż schudłam te parę kilo. Także jeżeli Ania niedawno urodziła i wygląda świetnie, to ja nie wiem, co w tym złego. Anna Lewandowska próbuje motywować, a nie wpędzać w kompleks” – mówiła prowadząca „Kocham Cię, Polsko”.

https://www.instagram.com/p/BVt7IlvDUVM/?taken-by=kurdejszatan

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czy Anna Lewandowska rzeczywiście wyrządza krzywdę młodym mamom?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/kurdejszatan/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ