Maffashion chwali się wykształceniem. Jest czym?

Nie, nie jestem idiotką, nie, ja nie jestem, nie wiem, gimbazą, ja jestem po studiach, hej! Pamiętajcie, że ja jestem po studiach! – mówiła w wywiadzie w znanym programie 20m2 prowadzonym przez YouTubera Łukasza Jakóbiaka. 

maffashion u jakobiaka

Maffashion, która pochwalić się może licencjatem z kulturoznawstwa o profilu grafika projektowa w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu, robiła co w jej mocy, by przekonać wszystkich o swoim wyższym wykształceniu.

Zapytana przez Jakóbiaka o stereotyp dotyczący blogerek modowych, postanowiła ten stereotyp obalić:

Hmmmm… Nie trzeba… – mówiła blogerka – Nie trzeba, wiesz co – na pewno nie mam już aż takiego ciśnienia, żeby udowadniać: „Nie, nie jestem idiotką, nie, ja nie jestem, nie wiem, gimbazą, ja jestem po studiach, hej! Pamiętajcie, że ja jestem po studiach”, bo ludzie piszą: „Ty się do szkoły weź, do książek weź, pustaki – szkołę by jakąś skończyły!” i – wiesz – miałam coś takiego kiedyś, że, jak ktoś mi pisał, że nie mam wykształcenia, to tak głośno chciałam krzyczeć: „Mam, mam, ja mam!” A teraz już mam to gdzieś – podsumowała Maffaschion

Dziennikarz nie dawał za wygraną i twierdził, że przecież to blogerki kreują swój wizerunek, więc dlaczego jest on właśnie taki.

Julia Kuczyńska odpowiedziała, że wina leży po stronie mediów, które mają wpływ na wizerunek blogerek.

Te dziewczyny, które gdzieś tam się dopiero kształtują, które szukają swojej drogi, one to czytają i one w to wierzą: „Kurde, to je se zrobię selfie, to zaraz będą do mnie pisać” – mówiła Julia i tłumaczyła, że rzeczywistość wygląda inaczej  – My za każdym razem z dziewczynami po fachu mówimy, że to wcale nie jest, że to nie jest w ten sposób. Że to nie jest tylko zrobienie sobie selfie.

Jak uważacie, czy swoim wystąpieniem Maffaschion obaliła stereotyp krążący wokół blogerek modowych?

Przypominamy, że Julia nie pierwszy raz pojawiła się w programie 20m2. Poprzednim razem tłumaczyła się ze słabego wystąpienia u Kuby Wojewódzkiego i opowiadała historię o tym, jak w dzieciństwie wybiła koledze dwa zęby.

_________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ