Maciej Musiał uratował Kingę Dudę? Zaskakujące wyznanie aktora!

Maciej Musiał wyróżniony w rankingu magazynu Forbes!

Maciej Musiał ma powody do zadowolenia! Aktor znalazł się w rankingu najbardziej wpływowych europejskich gwiazd poniżej 30. roku życia edycji Forbes. Z tej okazji młody aktor napisał długi post na Instagramie. Co w nim zdradza?

24-letni Maciej Musiał znalazł się na liście najbardziej wpływowych europejskich gwiazd poniżej 30. roku życia międzynarodowej edycji magazynu Forbes w kategorii „rozrywka”. Jak to się stało? Kariera młodego Polaka rozpoczęła się już dawno temu, jednak szczególnie nabrała tempa, gdy Polak wyprodukował serial Netflixa 1983, w którym sam zagrał jedną z głównych ról. Produkcja została zauważona poza granicami Polski, drzwi do  międzynarodowej kariey stoją przed Maćkiem Musiałem otworem.

 „Damn! Wczoraj skończyłem 24 lata, a dziś dotarła do mnie informacja, że @forbes umieścił mnie na swojej liście 30under30 Europe w kategorii “entertainment” obok takich osobowości, jak Tom Holland czy Mura Masa. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i chciałbym Wam w skrócie powiedzieć z jakiego powodu się tam znalazłem” – cieszył się Maciej Musiał.

https://www.instagram.com/p/Bs3OttsHXYG/

Aktor napisał, jak to się stało, że powstała myśl o wyprodukowaniu filmu. Na początku nie było łatwo się przebić w środowisku filmowym.

„Mając 18 lat poleciałem pierwszy raz do Los Angeles, gdzie zderzyłem się ze ścianą hermetycznego środowiska filmowego – wszyscy mówili, że nie ma szans.

Wróciłem do Polski i pomyślałem – dobra, zrobię to sam. Razem z przyjacielem wpadliśmy na pomysł serialu, który wspólnie rozwijaliśmy. Ostatecznie wyprodukowaliśmy go i sprzedaliśmy Netflixowi. Cały proces trwał 4 lata i był pełen trudnych momentów. Słyszeliśmy w Polsce, że nic nie znaczymy, nic nie umiemy i że nie mamy szans” – kontynuował na Instagramie aktor.

https://www.instagram.com/p/Bsi30LEnHjL/

Dziś „1983” można oglądać w ponad 190 krajach na całym świecie. Jakie rady ma dla młodych osób, które również chciałyby realizować marzenia, ale napotykają przeszkody na swojej drodze?

„Chciałbym, żeby historia tego projektu była przykładem dla młodych ludzi, że się da. Że warto się rozwijać, mieć marzenia, które są silnikiem naszych działań i o te marzenia walczyć. Że warto wyznaczać sobie cele i je realizować. Nie przejmować się brakiem wiary innych w naszą wizję, ani niepowodzeniami, ale wyciągać z nich wnioski.

A przede wszystkim, żeby wpuszczać w siebie tylko dobro i patrzeć w stronę światła. Bo tam, gdzie patrzymy – tam idziemy. A przy okazji kibicować innym w ich podróży. Jeszcze raz dziękuje @forbes i walczymy dalej, bo planów jest sporo;)” – czytamy na Instagramie Maćka Musiała.

https://www.instagram.com/p/Brs_kY7H_ok/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Telemagazyn – Maciej Musiał i Michalina Olszańska ŚPIEWAJĄCO o serialu “1983” (ac. 00:04), CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=74870384

ZOSTAW ODPOWIEDŹ