HP stawia na niskie koszty!

tlo-sporteuroPlanujesz zakup nowej drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego i zależy Ci na tym, żeby było nowoczesne, proste
i intuicyjne w obsłudze? Koszt druku to czynnik, który przeważa o Twoim wyborze? Linia urządzeń INK Advantage firmy HP powinna być zatem Twoim pierwszym wyborem!

HP wprowadzając nową linię na rynek już pięć lat temu, obrała strategię opierającą się na tym, aby stworzyć urządzenia zaprojektowane z myślą
o oszczędnym druku wysokonakładowym. Chociaż są one nieco droższe od tradycyjnych modeli, to kartridże z tuszami zaskakują przystępną ceną – o połowę niższą niż cena standardowych pojemników z tuszem HP.

Urządzenia zapewniają, znaną dla marki wysoką jakość, łatwą obsługę oraz niezawodność. Niskie koszty wkładów atramentowych umożliwiają drukowanie dwukrotnie większej ilości dokumentów niż na urządzeniach sprzed kilku lat.

Po entuzjastycznym przyjęciu nowej linii HP postanowiło ją nieco odświeżyć. W 2012 roku firma wypuściła aż siedem nowych modeli. Każde z nich to urządzenie All-in-One, czyli integrujące
w jednej obudowie drukarkę i skaner płaski.

Co nowego oferuje linia INK Advantage?2515-sporteuro.jpg

Aby ułatwić użytkownikowi tworzenie dłuższych publikacji, ulotek, broszur, itp., HP zamontowało moduł druku dwustronnego (dupleks). Pozwoli on na bezproblemowe zadrukowanie obydwu stron kartek, bez ryzyka, że na odwrocie tekst będzie do góry nogami lub przypadkiem zapiszemy podwójnie jedną stronę arkusza.

Poza tym oprócz standardowego podłączenia przez przewód USB, także i w tym urządzeniu zamontowano moduł Wi-Fi, który pozwala na połączenie z siecią bezprzewodową. To umożliwia umieszczenie drukarki w niemal dowolnym miejscu domu lub biura – najważniejsze, aby było w zasięgu sieci.

HP promuje też swój system druku poprzez rozwiązanie internetowe (chmurowe) – ePrint. To bezpłatna usługa HP umożliwiająca drukowanie na dostępnej drukarce ze wszystkich urządzeń mobilnych bez względu na system operacyjny na którym pracują. Jedyne czego potrzebujemy to urządzenie obsługujące pocztę e-mail i posiadające wbudowane Wi-Fi. Drukowanie za pomocą usługi ePrint jest łatwe i polega na wysłaniu wiadomości e-mail. Nie jest wymagane żadne dodatkowe oprogramowanie ani pobieranie sterownika drukarki. System działa bardzo sprawnie
i pozwala na przesyłanie, na specjalnie przydzielony drukarce adres e-mail, niezbyt skomplikowanych dokumentów tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych czy zdjęć z dowolnego miejsca na Ziemi.

HP nie zapomina również o użytkownikach urządzeń firmy Apple. Specjalnie dla nich od 2010 roku we wszystkich urządzeniach firmy HP zastosowana jest technologia AirPrint. Pozwala ona posiadaczom iPhone’ów, iPodów Touch oraz iPadów na bezprzewodowy druk bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ